Bună ziua,
Va transmitem tabelul cu persoanele inscrise la cursul de perfectionare de Formator, cu rugamintea ca acestea sa fie anuntate, intrucat cursul incepe miercuri, 30.09.2015, ora 16.00.
Nr.
crt. Numele şi prenumele Unitatea de învăţământ
1. Bal Cristina Scoala Gimnaziala Valcau De Jos
2. Banto Eszter Liceul Pedagogic Gh.Sincai Zalau
3. Bara Erzsebet LICEUL REFORMAT „WESSELENYI” ZALAU
4. Bica Alexandra - Iulia Grădinița cu P.P. Peter Pan, Zalău
5. Bîrsan Camelia Mariana CJRAE Sălaj
6. Blaga Claudia Scoala Gimnaziala Valcau De Jos
7. Bodea Gabriela-Anca Cjrae Sălaj
8. Boha Claudia ISJ Sălaj
9. Bonţea Gina Laura LICEUL REFORMAT „WESSELENYI”, ZALAU
10. Borz Virgil Liceul tehnologicOctavian Goga Jibou
11. Bot Ileana Liceul tehnologicOctavian Goga Jibou
12. Breban Daniela Lia Şcoala Gimnazială „Aurelia şi Lazăr Cosma”-Treznea
13. Breda Krisztina Şcoala Gimnazială Nr.1 Pericei
14. Butcovan Olimpia Monica Şcoala Gimnazială Nr.1 Ip
15. Chereji Stela Mihaela Şcoala Gimnazială Nr.1 Ip
16. Ciocmărean Ioan CSEI Şimleu Sivaniei
17. Ciule Iulia SCOALA GIMNAZIALA NR1 LETCA
18. Cristuţiu Viorica Mihaela Scoala Postliceala Sanitara „Christiana” Zalau
19. Crişan Simona Şcoala Gimnazială „Aurelia şi Lazăr Cosma”-Treznea
20. Daviţoiu Doiniţa Şcoala Gimnazială „Aurelia Şi Lazăr Cosma”-Treznea
21. Debre Beata Şcoala Gimnazială Nr.1 Pericei
22. Egri Eva Şcoala Gimnazială Nr.1 Pericei
23. Erdodi Csilla Maria Liceul tehnologicOctavian Goga Jibou
24. Fetea Liuta Liceul Tehnologic „Liviu Rebreanu” Hida
25. Ghile Marioara Școala Gimnazială “Silvania”
26. Ghiurco Carmen Gabriela Liceul tehnologic Octavian Goga Jibou
27. Godza Judit Şcoala Gimn. Nr1 Vîrşolţ
28. Groza Florina Maria Şcoala Gimnazială „Aurelia şi Lazăr Cosma” Treznea
29. Haraklanyi Ilona Liceul Tehnologic „Cserey-Goga” Crasna
30. Homone Manuela SCOALA GIMNAZIALA NR 1 HERECLEAN
31. Ilieş Simona Anamaria SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 LETCA
32. Imre Anda Maria Scoala Postliceala Sanitara „Christiana” Zalau
33. Jacodi Crinuţa ŞCOALA GIMNAZIALA CORNELIU COPOSU ZALAU
34. Jozsa Marcela Şcoala Gimnazială Nr.1 Pericei
35. Kiraly Eniko Şcoala Gimnazială Nr.1 Pericei
36. Kovacs Anna Colegiul National Simion Barnutiu
37. Kovács Nicoleta Liceul Reformat ”Wesselényi” Zalău
38. Kulcsár Edit-Éva Liceul Reformat „Wesselenyi” Zalau
39. Lazar Roxana SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 LETCA
40. Lipo Angela-Maria Școala Gimnazială “Silvania
41. Lipovan Carmen SCOALA GIMNAZIALA NR.1 HERECLEAN
42. Marian Adriana Lic. cu Prog. Sportiv ”A.Iancu” Zalau
43. Mateiu Calin Andrei Liceul Tehnologic „Liviu Rebreanu” Hida
44. Matis Ramona Diana Lic.Tehn. ,,Cserey-Goga” Crasna
45. Meda Morariu Grădinița cu P.P. Peter Pan, Zalău
46. Micle Iulia-Diana Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu,Zalau
47. Mihali Maria Monica Şcoala Gimnazială Nr.1 Ip
48. Molnar Krisztina Şcoala Gimnazială Nr.1 Pericei
49. Obreja Smaranda Constantiana Liceul de Artă” Ioan Sima”
50. Țolaș Alina Școala Gimnazială Nr. 1 Lozna
51. Parjea Nicoleta SCOALA GIMNAZIALA NR 1 HERECLEAN
52. Pop Adriana-Irina-Alina Liceul Tehnologic „Octavian Goga” Jibou
53. Pop Ramona-Maria CJRAE Sălaj-consilier școlar la Colegiul Național ”Simion Bărnuțiu”Șimleu Silvaniei
54. Puha Ioan Paul Lic.Cu Prog.Sp.”A.Iancu” Zalau
55. Revnic T. Gheorghe Colegiul National „Silvania” Zalau
56. Revnic T. Vasile Liceul Tehnologic „Mihai Viteazul” Zalau
57. Rus Marius-Aurelian Școala Gimnazială Nr.1 Horoatu Crasnei
58. Sabau Daniela SCOALA GIMNAZIALA NR 1 HERECLEAN
59. Sârb Diana - Elena Grădinița cu P.P. Peter Pan, Zalău
60. Soos Annamaria Şcoala Gimnazială Nr.1 Pericei
61. Stanca Mariana Liceul tehnologicOctavian Goga Jibou
62. Sur Dănuţ-Viorel Liceul Tehnologic “Liviu Rebreanu” Hida
63. Sur Rodica Ioana Liceul Tehnologic „Liviu Rebreanu” Hida
64. Szoke Edith Sc.Gimnaziala Nr1,Virsolt
65. Taloș C. Cristian-Simion ȘCOALA GIMNAZIALĂ "POROLISSUM" ZALĂU
66. Tămaş Paula Lenuţa Şcoala Gimnazială Nr. 1 Ip
67. Trănișan Mirel Dănuț SCOALA GIMNAZIALA NR 1 HERECLEAN
68. Ţâra Elena Şcoala Gimnazială „Aurelia Şi Lazăr Cosma”-Treznea
69. Varga Mihaela SCOALA GIMNAZIALA NR.1 LETCA
70. Vasil Otilia-Maria Colegiul National Simion Barnutiu Simleu Silvaniei
71. Vicsai Elisabeta Liceul Reformat „Wesselényi” Zalău
Actele necesare pentru înscriere la cursul de formator sunt:
- copie xerox carte de identitate
- copie xerox certificat de naștere
- copie xerox certificat de căsătorie (unde este cazul)
- copie xerox diplomă de licență
- adeverinta de la locul de munca
Atașat vă trimitem cererea de înscriere și contractul de școlarizare, pe care trebuie sa le listati si sa le completati pana la prima intalnire cu formatorii, care va avea loc in data de 30 septembrie 2015, de la ora 16,00, in sala mare de sedinte a CCD Salaj.
Cererea va fi completata intr-un singur exemplar, iar contractul in doua exemplare (nu se va completa data pe cele doua documente).
Taxa aferenta cursului (250 lei) se achita la orice sucursala a Bancii Transilvania - Cont bancar: RO91BTRL0050160100708905 deschis la Banca Transilvania Sucursala Oradea.
Datele fundatiei:
Fundația Cultural Umanitară ”Henri Coandă” Oradea
Sediu: str. Bârsei nr.16A, Oradea
Cod fiscal: 9644404
Curs: FORMATOR
Nota!
Cursul de Mentor nu se poate efectua in aceasta perioada.
Director CCD Salaj,
prof. Fort Corina Emilia