Dezvoltarea socio-emotionala a copiilor din invatamantul primar

Buna ziua,      

Casa Corpului Didactic Salaj organizeaza vineri, 27 februarie 2015, de la ora 13.00, o activitate metodica, avand ca tema "Dezvoltarea socio-emotionala a copiilor din invatamantul primar". Aceasta activitate este destinata profesorilor din invatamantul primar / invatatorilor si va fi sustinuta de doamna prof. Corina Craciunas, de la Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu" Zalau.

Cadrele didactice care vor participa la aceasta activitate metodica vor primi o adeverinta de participare.

Va asteptam cu drag!


Director CCD Salaj,
prof. Corina Fort

Incepe cursul "Rolul clasei de elevi in educatie"

In atentia directorului unitatii de invatamant si a responsabilului cu dezvoltarea profesionala!

Buna ziua,
În această săptămână încep activităţile de formare din cadrul programului  acreditat (cu taxă) „Rolul clasei de elevi în educaţie” la care s-au constituit 7 grupe (vezi tabelele ataşate).

Cursurile vor incepe astfel:
GRUPELE 1 si 2: Joi, 19.02.2015, de la orele 15, la sediul CCD Sălaj, etaj 1, sala de şedinţe;
GRUPELE 3 si 4: Vineri, 20.02.2015, de la orele 15, la sediul CCD Sălaj, etaj 1, sala de şedinţe;
GRUPELE 5 si 6: Luni, 23.02.2015, de la orele 15, la sediul CCD Sălaj, etaj 1, sala de şedinţe;
GRUPA 7: Marţi, 24.02.2015, de la orele 15, la sediul CCD Sălaj, etaj 1, sala de şedinţe;

Registrul unic de evidenţă a cursanţilor:

Grupa 1:

1        JURCĂ ILDIANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU” ZALĂU
2        JURCĂ VIOREL ŞCOALA GIMNAZIALĂ „CORNELIU COPOSU” ZALĂU
3        Szigeti Erika Liceul Tehnologic “Gheorghe Pop de Basesti” – Cehu Silvaniei
4        COSTE ANCA-VIORICA LICEUL PEDAGOGIC „GH. SINCAI” ZALAU
5        Mureșan Cristiana Șc. Gimnazială nr. 1 Bălan
6        Macarie Elena Șc. Gimnazială nr. 1 Bălan
7        Dobrinean Ligia Șc. Gimnazială nr. 1 Bălan
8        BĂLĂNEAN ADRIANA Colegiul Tehnic „Alesandru Papiu-Ilarian” Zalău
9        SOLIDUM REKA ANDREA Colegiul Tehnic „Alesandru Papiu-Ilarian” Zalău
10        COSTEA LUCIA Colegiul Tehnic „Alesandru Papiu-Ilarian” Zalău
11        GAVRIŞ LOREDANA Colegiul Tehnic „Alesandru Papiu-Ilarian” Zalău
12        DAN MARIA Colegiul Tehnic „Alesandru Papiu-Ilarian” Zalău
13        BALAZS ADINA Colegiul Tehnic „Alesandru Papiu-Ilarian” Zalău
14        TEGLAŞ SAVINA Colegiul Tehnic „Alesandru Papiu-Ilarian” Zalău
15        ALEXUŢAN KLÁRA Colegiul Tehnic „Alesandru Papiu-Ilarian” Zalău
16        ALEXUŢAN CRISTIAN Colegiul Tehnic „Alesandru Papiu-Ilarian” Zalău
17        GAL FLORICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PERICEI
18        MIRIȘAN MARIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ STÎRCIU
19        DEAC FLORICA LILIANA Grădiniţa cu PP Nr. 3, Şimleu-Silvaniei
20        CHIŞ DIANA - RODICA ŞCOALA GIMNAZIALĂ MESEŞENII DE SUS
21        POP EMILIA COLEGIUL NAŢIONAL „SILVANIA”
22        IEPURE IOANA COLEGIUL NAŢIONAL „SILVANIA”
23        ZAY EVA COLEGIUL NAŢIONAL „SILVANIA”
24        LÁSZLÓ DOMOKOS- LÁSZLÓ COLEGIUL NAŢIONAL „SILVANIA”
25        TEUSDEA ALINDA IOANA COLEGIUL TEHNIC „IULIU MANIU” SIMLEU SILVANIEI

26        BAGOLY MARTIN COLEGIUL TEHNIC „IULIU MANIU”SIMLEU SILVANIEI
27        MOISI DUMITRU COLEGIUL TEHNIC „IULIU MANIU”SIMLEU SILVANIRI
28        BODE IRINA IOANA COLEGIUL TEHNIC „IULIU MANIU”SIMLEU SILVANIEI

 

Grupa 2:

1        Godza Judit Şcoala Gimnazială nr 1 Vîrşolţ
2        Kiss Melinda Liceul Tehnologic nr 1 Sarmasag
3        SZILAGYI ERZSEBET COLEGIUL NAȚIONAL”SIMION BĂRNUȚIU”ȘIMLEU SILVANIEI
4        KOVACS ANNA COLEGIUL NAȚIONAL”SIMION BĂRNUȚIU”ȘIMLEU SILVANIEI
5        PAȘCA LILIANA COLEGIUL NAȚIONAL”SIMION BĂRNUȚIU”ȘIMLEU SILVANIEI
6        KATONA IOSIF COLEGIUL NAȚIONAL”SIMION BĂRNUȚIU”ȘIMLEU SILVANIEI
7        CHICHIŞAN LAURA GRĂDINIŢA CU P.P. NR. 1 ZALĂU
8        LAZĂR IULIA GRĂDINIŢA CU P.P. NR. 1 ZALĂU
9        LENDER MARGARETA GRĂDINIŢA CU P.P. NR. 1 ZALĂU
10        POPA RODICA MARIA GRĂDINIŢA CU P.P. NR. 1 ZALĂU
11        BAKAI ENIKO GR. CU PN NR 2 JIBOU
12        CORMOŞ ALEXANDRINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,ANDREI MUREŞANU,, CEHU SILVANIEI
13        CORMOŞ IOAN ALEXANDRU ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,ANDREI MUREŞANU,, CEHU SILVANIEI
14        GAVRA CRINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,ANDREI MUREŞANU,, CEHU SILVANIEI
15        MUTH DORINA ANCUŢA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,ANDREI MUREŞANU,, CEHU SILVANIEI
16        HOROTAN ANCUŢA SIMONA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,ANDREI MUREŞANU,, CEHU SILVANIEI
17        PONDEA AURORA LIA GABRIELA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,ANDREI MUREŞANU,, CEHU SILVANIEI
18        EPAN FICA GETA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,ANDREI MUREŞANU,, CEHU SILVANIEI
19        DÎNGĂ VICTOR MARIUS ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,ANDREI MUREŞANU,, CEHU SILVANIEI
20        SZABO OTILIA MIOARA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,ANDREI MUREŞANU,, CEHU SILVANIEI
21        VAIDA ALEXANDRINA LUCIA ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,ANDREI MUREŞANU,, CEHU SILVANIEI
22        MOLDOVAN SERGIU LUCIAN ŞCOALA GIMNAZIALĂ ,,ANDREI MUREŞANU,, CEHU SILVANIEI
23        ERDEI-GALE ANUŢA Şcoala Gimnazială “Petri Mór”Nuşfalău
24        BARNA  FLORICA LILIANA Şcoala Gimnazială “Petri Mór”Nuşfalău
25        STÂNCEL EVA Grădiniţa cu P.P. „Dumbrava Minunată” Zalău
26        PETRUŞ GEORGETA Grădiniţa cu P.P. „Dumbrava Minunată” Zalău
27        PRODAN CRISTINA Grădiniţa cu P.P. „Dumbrava Minunată” Zalău
28        GORGAN MIHAELA LOREDANA Grădiniţa cu P.P. „Dumbrava Minunată” Zalău

Grupa 3:

1        ONICA MIHAELA-VIOLETA Grădiniţa cu P.P. „Dumbrava Minunată” Zalău
2        TORDAI ERIKA Grădiniţa cu P.P. „Dumbrava Minunată” Zalău
3        BANCOŞ ILEANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ „PETRE DULFU” SĂLĂŢIG
4        FILIP VIOLETA ŞCOALA GIMNAZIALĂ „PETRE DULFU” SĂLĂŢIG
5        GHERMAN FLORICA ŞCOALA GIMNAZIALĂ „PETRE DULFU” SĂLĂŢIG
6        PINTEA IOANA ALEXANDRINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ „PETRE DULFU” SĂLĂŢIG
7        PANITI-VAS HELGA ŞCOALA GIMNAZIALĂ „PETRE DULFU” SĂLĂŢIG
8        POP VERONICA SIMONA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 AGRIJ
9        NEGREAN MONICA MARIANA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 AGRIJ
10        BERAR ALEXANDRA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 AGRIJ
11        GROZA CORNELIA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 AGRIJ
12        BEJAN LIGIA RAMONA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 AGRIJ
13        PAVEL AURELIA SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 AGRIJ
14        Zaharie Claudiu Gadiel Sc. Gimn. ,,Marcus Aurelius’’ Creaca
15        Suciu Marta Sc. Gimn. ,,Marcus Aurelius’’ Creaca
16        Micle Ana - Maria Sc. Gimn. ,,Marcus Aurelius’’ Creaca
17        Lupoian Steliana Dorina Sc. Gimn. ,,Marcus Aurelius’’ Creaca
18        Barbur Andreea Raluca Sc. Gimn. Jac
19        Ience Traian Sc. Primara Borza
20        Marian Anca Monica Sc. Gimn. ,,Marcus Aurelius’’ Creaca
21        Talos Susana Sc. Gimn. Jac
22        Pop Crina Leontina Sc. Gimn. ,,Marcus Aurelius’’ Creaca
23        Chis Clara Sc. Gimn. ,,Marcus Aurelius’’ Creaca
24        Balanean Liuta Dorina Gradinita cu program normal Brebi
25        Marinescu Anicuta Florentina Gradinita cu program normal Borza
26        Talos Adina Gradinita cu program normal Jac
27        Pripon Daniela Gradinita cu program normal Lupoaia
28        Pacurar Veronica Gradinita cu program normal Creaca

Grupa 4:

1        Vălean Clariţa Şcoala Gimnazială Andrei Mureşanu, Cehu Silvaniei
2        Vălean Ioana Emilia Şcoala Gimnazială Andrei Mureşanu, Cehu Silvaniei
3        Pășcuță Roxana Diana Școala Gimnazială ”Avram Iancu”Aluniș
4        ŞTIRB V. LUCIA CAMELIA ŞC. GIMN. NR.1 BUCIUMI
5        CRET IOANA ALEXANDRA MARIA Şcoala Gimnazială “Traian Creţu” 
6        DRAGAN LAURA SILVIA Şcoala Gimnazială “Traian Creţu” 
7        SARCA  MIRELA DANIELA Şcoala Gimnazială “Traian Creţu” 
8        MURESAN CLAUDIA Şcoala Gimnazială “Traian Creţu” 
9        POP SANDA CORINA Şcoala Gimnazială “Traian Creţu” 
10        MASTAN GEORGETA Şcoala Gimnazială “Traian Creţu” 
11        PORUMB CRISTINA Şcoala Gimnazială “Traian Creţu” 
12        IACOB MARIANA Şcoala Gimnazială “Traian Creţu” 
13        CHICHIŞAN LAVINIA LICEUL ,,CSEREY-GOGA” CRASNA
14        Radu Olga Şcoala Gimnazială „Andrei Mureşanu” Cehu Silvaniei
15        Radu Aurel Dănuţ Liceul Tehnologic „Gheorghe Pop de Băseşti” Cehu Silvaniei
16        Fazakas Imola-Matilda Şcoala Gimnazială Nr.1 Deja
17        DUMA V. SIMONA ȘCOALA GIMNAZIALĂ,, SILVANIA,, ȘIMLEU SILVANIEI
18        SZEREDAI  MELINDA Scoala cu clasele I-IV. Valea-Pomilor
19        ZAHA  DANIELA LOREDANA SCOALA  GIMNAZIALA  GHEORGHE  SINCAI  BOBOTA
20        CRISTEA  IOAN  COSMIN SCOALA  GIMNAZIALA  GHEORGHE  SINCAI  BOBOTA
21        NAGY AURA ANDREA ȘCOALA PRIMARĂ ULCIUG
22        BREJE VICTORIA ŞCOALA PRIMARĂ PECEIU
23        BUT SIMONA VALERIA ŞCOALA PRIMARĂ PECEIU
24        BOTOFAN ALINA CAMELIA ŞCOALA PRIMARĂ PECEIU
25        IEPURE ANA ŞCOALA PRIMARĂ PECEIU
26        MARUŞCA VIORICA ŞCOALA PRIMARĂ PECEIU
27        ONICA OTILIA DORINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 BĂNIŞOR
28        RADOMIR ANGELA ŞCOALA PRIMARĂ PECEIU

Grupa 5:

1        Kocsis Éva Liceul Tehnologig Cserey- Goga Crasna
2        Moldovan Ioana Liceul Tehnologig Cserey- Goga Crasna
3        Haraklanyi Ilona Liceul Tehnologic „Cserey-Goga” Crasna
4        MOLNAR ANNAMARIA ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 DEJA
5        MĂRCUȚ OLGA ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 DEJA
6        SZARVADI KATALIN ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 DEJA
7        ORBAN SZIGETI JANOS LASZLO ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 DEJA
8        FETEA  LIUŢA LICEUL TEHNOLOGIC LIVIU REBREANU HIDA
9        SUR  DANUT-VIOREL LICEUL TEHNOLOGIC LIVIU REBREANU HIDA
10        MARIAN CARMEN RALUCA LICEUL TEHNOLOGIC LIVIU REBREANU HIDA
11        MURESAN ANDA CJRAE SALAJ
12        NEAGA DANIEL SCOALA PRIMARA DRIGHIU
13        MOLNAR MONICA AGNETA CJRAE SALAJ
14        Conearic Milușka Școala Gimnazială nr. 1 Făgetu
15        SZOLLOS MARTA CJRAE ZALAU
16        Pop Cristina Monica Sc.Gimn.Avram Iancu Alunis com. Benesat
17        LUCACI ANTUZA ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU” ZALĂU
18        MUREŞAN ALINA ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU” ZALĂU
19        SAS GHEORGHE ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU” ZALĂU
20        ŞANDRU DANIELA ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU” ZALĂU
21        Orţan Florica Scoala Gimnaziala „Vasile Breban”, Crişeni
22        Ardelean Adela Scoala Gimnaziala „Vasile Breban”, Crişeni
23        Chende Maria Scoala Gimnaziala „Vasile Breban”, Crişeni
24        BOSANCEANU VERONICA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT ,,PITICII ISTEŢI” ZALĂU
25        BRISCAN MARIA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT ,,PITICII ISTEŢI” ZALĂU
26        BRISCAN  VIORICA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT ,,PITICII ISTEŢI”, ZALĂU
27        CHENDE LIDIA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT ,,PITICII ISTEŢI”, ZALĂU
28        FĂRCAŞ VIORICA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT ,,PITICII ISTEŢI”, ZALĂU

Grupa 6:

1        GORDAN MARIANA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT ,,PITICII ISTEŢI”, ZALĂU
2        MOLDOVAN RODICA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT ,,PITICII ISTEŢI”, ZALĂU
3        PUIE MARIOARA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT ,,PITICII ISTEŢI”, ZALĂU
4        SĂBĂCEAG CAMELIA DINA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT ,,PITICII ISTEŢI”, ZALĂU
5        ŞTIRB MIHAELA-DELIA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT ,,PITICII ISTEŢI”, ZALĂU
6        TŐTŐS IULIANA-SOFIA GRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT ,,PITICII ISTEŢI”, ZALĂU
7        GLIGOR LIVIA Scoala Gimnaziala “Avram Iancu” Halmasd
8        BUBOI MARIA Scoala Gimnaziala “Avram Iancu” Halmasd
9        HAIDUC DENISA - LAURA Scoala Gimnaziala “Avram Iancu” Halmasd
10        MAG DUMITRU - CRISTIAN Scoala Gimnaziala “Avram Iancu” Halmasd
11        HAIDUC DUMITRU Scoala Gimnaziala “Avram Iancu” Halmasd
12        RAD RAMONA MIOARA Scoala Gimnaziala “Avram Iancu” Halmasd
13        SILAGHI LACRAMIOARA ALEXANDRA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CERISA
14        ILUŢĂ ELISABETA ŞCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „CHRISTIANA” ZALĂU
15        MATEI SIMINA ŞTEFANIA ŞCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „CHRISTIANA” ZALĂU
16        CSAKVARI ADRIANA CECILIA ŞCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „CHRISTIANA” ZALĂU
17        IGNA ANDREEA CARMELA ŞCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „CHRISTIANA” ZALĂU
18        SABOU CAROLINA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 COSEIU
19        SABOU MARGARETA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 COSEIU
20        MESESAN ANA SCOALA PRIMARA CHILIOARA
21        CSAKI IBOI SCOALA GIMNAZIALA ARCHID
22        BREAZDAU ANA -VIOLETA SCOALA GIMNAZIALA HOREASIMLEU SILVANIEI
23        MAGUREAN FLORINA - MARIA SCOALA GIMNAZIALA HOREASIMLEU SILVANIEI
24        AMBRUS GEANINA-DORINA G.P.P. NR.3 SIMLEU-SILVANIEI
25        PERNES CAMELIA-ADRIANA G.P.P. NR.3 SIMLEU-SILVANIEI
26        TRIF MARIANA-GABRIELA G.P.P. NR.3 SIMLEU-SILVANIEI
27        HAIDUC AURICA G.P.P. NR.3 SIMLEU-SILVANIEI
28        PUSOK IOANA GRADINITA CU PP "CASUTA CU POVESTI" ZALAU

Grupa 7:

1        GRUSEA SERGIU-STEFAN C.S.E.I. SIMLEU SILVANIEI STRUCTURA SPERANTA ZALAU
2        GROZA FLORINA C.S.E.I. SIMLEU SILVANIEI STRUCTURA SPERANTA ZALAU
3        TORJE LENUTA GRĂDINIŢA P.N. NR. 4, ZALĂU
4        REMES CORNELIA GRĂDINIŢA P.N. NR. 4, ZALĂU
5        KOVACS KATALIN GRĂDINIŢA P.N. NR. 4, ZALĂU
6        MARINCAŞ CARMEN GRĂDINIŢA P.N. NR. 4, ZALĂU
7        Codat Ancuta - Loredana Scoala  Primara Popeni
8        Muresan Constantin Scoala  Primara Popeni
9        Pop Agnes Nora Scoala  Primara Popeni
10        ANTAL LIANA TANIA Grădiniţa P.N. Nr. 8, Zalău
11        CIOCMĂREAN VERONICA Grădiniţa P.N. Nr. 8, Zalău
12        CUBINEŢ ANA-AURORA Grădiniţa P.N. Nr. 8, Zalău
13        MASTAN CORINA ELVIRA Grădiniţa P.N. Nr. 8, Zalău
14        POP-IGNAT BIANCA Grădiniţa P.N. Nr. 8, Zalău
15        Prodan Iulia CJRAE Salaj
16        HARI TUNDE-HAJNALKA Scoala Gimnaziala „Simion Barnutiu” Zalau
17        NICORICI ANA-FELICIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ STÎRCIU
18        GHILE SORANA-ALIDA ȘCOALA GIMNAZIALĂ STÎRCIU
19        Kocsis Eva CSEI Simleu Silvaniei


IMPORTANT: LA PRIMA ÎNTÂLNIRE cu fiecare din grupele de mai sus, cadrele didactice înscrise:
-          vor primi toate detaliile privind perioada de formare şi evaluarea finală (inclusiv temele pentru portofoliu);
-          vor completa şi celelalte documente aferente cursului;
-          vor achita în numerar cei 100 de lei, contravaloarea acestui curs, urmând să primească şi chitanţa fiscală din partea contabilului CCD Sălaj;
-           trebuie sa aducă următoarele documente:

1. formularul de înscriere completat (anexa 1 - din ataşament, avizată de directorul unităţii);
2. o adeverinţă de încadrare de la unitatea şcolară (anexa 2 - din ataşament).
3. copie dupa certificatul de naştere;
4. copie după CI/BI;
5. copie după certificatul de căsătorie (dacă e cazul);
6. copie după actul de studii (bacalaureat sau licenţă).

Director CCD Sălaj,
prof. Forţ Corina Emilia

Incepe cursul "Strategii de lectura si interpretare a textului"

In atentia directorului unitatii de invatamant si a responsabilului cu dezvoltarea profesionala!


Maine, 12 februarie 2015, de la ora 15.00, incep activitatile de formare din cadrul programului acreditat MEN - "Strategii de lectura si interpretare a textului", formatori - prof. insp. Marcel Lucaciu, prof Andreea Purdea, prof. Nicoleta Cerghizan, prof. Corina Bumbas.

Cursul se va desfasura la Casa Corpului Didactic Salaj - etaj 1, sala profesori metodisti.

In acest sens, avem rugamintea sa informati cadrele didactice cuprinse in aceasta sesiune de formare (vezi tabelul atasat).

Registrul unic de evidenţă a cursanţilor:

1.        ANTON DANIELA- ALEXANDRA Şc. Gimn. Nr. 1 Horoatu Crasnei, Structura: Şc. Gimn. Stîrciu
2.      BORZAN  DIANA  ADINA Liceul Tehnologic „O. Goga” Jibou
3.        BUT CAMELIA-ALEXANDRA Școala Gimnazială Nr. 1 Dragu
4.        BUT DIANA LORA Liceul Tehnologic „Gh. Pop de Băseşti” Cehu Silvaniei
5.        CADAR EMILIA DORINA Liceul Tehnologic ,,Cserey-Goga” Crasna
6.        CHIRA LIANA - ALEXANDRINA Scoala Gimnaziala ,,Lucian Blaga” - Jibou
7.        CREŢ ALINA – IOANA Scoala Gimnaziala ,,Vasile Lucacel”- Someş Odorhei
8.        CRIŞAN ADRIANA MARIANA Scoala  Gimnaziala Nr. 1 Chiesd
9.        CRIŞAN SIMONA ANGELA Scoala Gimnaziala „Aurelia Si Lazar Cosma” Loc.Treznea
10.        CZIRJAK IULIA EUGENIA Şc. Gimn. Nr. 1 Bălan
11.        DAMIAN VERONICA Şcoala Gimnazială Nr. 2 Sărmăşag
12.        DÂNGĂ ALEXANDRA-IOANA Colegiul Național ,,Simion Bărnuțiu", Șimleu Silvaniei
13.        GROZA MARIANA Școala Gimnazială Nr.1 Coșeiu
14.        IRIMEȘ ANDREEA LARISSA Colegiul Tehnic ”Alesandru Papiu-Ilarian” Zalău
15.        LAZĂR  ROXANA  ANDREEA Școala Gimnazială Nr.1 Letca
16.        MAG  DUMITRU - CRISTIAN Scoala Gimnaziala “Avram Iancu” Halmasd
17.        MATIŞ RAMONA DIANA Lic Tehn. ,,Cserey-Goga” Crasna
18.        MITREA GEORGETA Liceul Tehnologic „Liviu Rebreanu” Hida
19.        MOCUŢIU LOREDANA Şcoala Gimnazială „Simion Bărnuţiu” Zalău
20.        MORARIU ADRIANA-IULIA Școala Gimnazială ,,George Coșbuc,, Zalău
21.        MUREȘAN ANCA-IOANA Colegiul Național ,,Simion Bărnuțiu", Șimleu Silvaniei
22.        MUREŞAN RAMONA Colegiul Naţional “Simion Bărnuţiu” Şimleu Silvaniei
23.       NEMEȘ ELENA - GABRIELA Școala Gimnazială ,,Petre Hossu” Cheud
24.        OZSVATH ILONA Liceul Tehnologic „Cserey-Goga” Crasna
25.        PĂUŞAN DANIELA Şcoala Gimnazială Nr. 1 Pustă
26.        PETREUŞ ALEXANDRA CRISTINA Scoala Gimnaziala Nr. 1 Aghireş
27.        POP MARIANA EMILIA Colegiul Tehnic ”Alesandru Papiu-Ilarian” Zalău
28.        PUŞCAŞ MARIUS VIOREL Liceul Tehnologic „Liviu Rebreanu” Hida
29.        SÎRCA IOANA-MARIA Colegiul Național ,,Simion Bărnuțiu", Șimleu Silvaniei
30.        SUR RODICA Liceul Tehnologic „Liviu Rebreanu” Hida

 

IMPORTANT: La prima intalnire, cadrele didactice:
-  vor completa si celelalte documente aferente cursului;
-  vor achita in numerar cei 55 de lei, contravaloarea acestui curs, urmand sa primeasca si chitanta fiscala din partea contabilului CCD Salaj;
-  vor aduce urmatoarele documente:

1. formularul de inscriere completat (anexa 1 - atasata, avizata de directorul unitatii);
2. o adeverinta de incadrare de la unitatea scolara (anexa 2 - atasata).
3. copie dupa certificatul de naştere;
4. copie după CI/BI;
5. copie dupa certificatul de casatorie (daca e cazul);
6. copie după actul de studii (bacalaureat sau licenta).

Director CCD Salaj,
prof. Fort Corina Emilia

Incepe cursul „Curcubeul Schimbării...”

In atentia directorului unitatii de invatamant si a responsabilului cu dezvoltarea profesionala !


Buna ziua,

Saptamana viitoare incep activitatile de formare din cadrul programului  avizat MECS Curcubeul Schimbării - "C-un zâmbet și-o floare, producem schimbare", la care s-au constituit 7 grupe (vezi tabelele atasate in e-mail).

Programarea inceperii cursurilor si locatia o gasiti in tabelul atasat.

IMPORTANT: LA PRIMA INTALNIRE cu fiecare din grupele de mai sus cadrele didactice inscrise:
-          vor primi toate detaliile privind perioada de formare si evaluare;
-          vor completa si celelalte documente aferente cursului;
-          trebuie sa aduca urmatoarele documente:

1. formularul de inscriere completat (anexa 1 - din atasament, avizata de directorul unitatii);
2. o adeverinta de incadrare de la unitatea scolara (anexa 2 - din atasament).
3. copie dupa certificatul de naştere;
4. copie după CI/BI;
5. copie dupa certificatul de casatorie (daca e cazul);
6. copie după actul de studii (bacalaureat sau licenta).

Responsabil program,
Profesor metodist - Alexandru Muresan

Grupa 1 Zalău

1.        ANTAL LIANA TANIA Grădiniţa  cu P.N. Nr. 8 Zalău
2.        CIOCMĂREAN VERONICA Grădiniţa cu P.N. Nr. 8 Zalău
3.        MASTAN CORINA ELVIRA Grădiniţa cu P.N. Nr. 8 Zalău
4.        POP-IGNAT BIANCA Grădiniţa cu P.N. Nr. 8 Zalău
5.        PETREUS  ILEANA Scoala Gimnaziala Horoatu Crasnei - Structura Stirciu
6.        SIRBU VIORICA Scoala Gimnaziala Horoatu Crasnei - Structura Stirciu
7.        POP  VERONICA LUCRETIA Scoala Gimnaziala Horoatu Crasnei - Structura  Stirciu
8.        BELISICA ELENA Grădinița cu P.N. Nr. 7 Zalău
9.        VINCZE ERIKA Grădinița cu P.N. Nr. 7 Zalău
10.        ABRUDAN OLIMPIA Grădinița cu P.P.  "Casuta cu Povesti"  Zalău
11.        BORZ CRISTINA Grădinița cu P.P.  "Casuta cu Povesti"  Zalău
12.        BRISCAN COSMINA FLAVIA Grădinița cu P.P.  "Casuta cu Povesti"  Zalău
13.        DAN AURICA Grădinița cu P.P.  "Casuta cu Povesti"  Zalău
14.        BLAJ CLAUDIA Grădinița cu P.P.  ,,Casuta cu Povesti”  Zalău
15.        HURDUCACIU VOICHITA Grădinița cu P.P.  "Casuta cu Povesti"  Zalău
16.        MAN VERONICA Grădinița cu P.P.  "Casuta cu Povesti"  Zalău
17.        PETRUS MIHAELA CRISTINA Grădinița cu P.P.  "Casuta cu Povesti"  Zalău
18.        PUSOK IOANA Grădinița cu P.P.  "Casuta cu Povesti"  Zalău
19.        LUCĂCEL VALERIA Grădinița cu P.P.  "Casuta cu Povesti"  Zalău
20.        POP DANIELA FLORENTINA Grădinița cu P.P.  "Casuta cu Povesti"  Zalău
21.        MESAROS MARIA ARIADNA Grădinița cu Program Prelungit Nr. 12 Zalău
22.        BODE KARINA Grădinița cu Program Prelungit Nr. 12 Zalău
23.        MARCUS SORINA Grădinița cu Program Prelungit Nr. 12 Zalău
24.        ROGNEAN MARIA Grădinița cu Program Prelungit Nr. 12 Zalău
25.        SALAJAN MARIA Grădinița cu Program Prelungit Nr. 12 Zalău
26.        VLAIC FLOARA Grădinița cu Program Prelungit Nr. 12 Zalău

Grupa 2 Zalău

1.        BOSANCEANU VERONICA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
2.        BRISCAN MARIA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
3.        BRISCAN  VIORICA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
4.        CHENDE LIDIA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
5.        CSEKE JUDIT Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
6.        FĂRCAŞ VIORICA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
7.        GAVRILUȚ MARIA-FLORINA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
8.        GORDAN MARIANA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
9.        MOLDOVAN RODICA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
10.        PALL SUSANA-FLORINA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
11.        PARNA EMILIEA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți", Zalău
12.        POP ANAMARIA-FLORINA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
13.        PUIE MARIOARA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
14.        RAD SUSANA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
15.        SĂBĂCEAG CAMELIA-DINA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
16.        TŐTŐS IULIANA-SOFIA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
17.        BĂGUȚ BIANCA NICULINA GRĂDINIȚA "VOINICEL" Zalău
18.        HORINCAR SORINA CRISTINA GRĂDINIȚA "VOINICEL" Zalău
19.        BUSA MARIA NICOLETA GRADINIȚA "VOINICEL" Zalău
20.        MOCAN FLORICA GRĂDINIȚA "VOINICEL" Zalău
21.        CÎMPEAN-RADOMIR DIANA DANA GRĂDINIȚA "VOINICEL" Zalău
22.        IEPURE ANCA VICTORIA GRĂDINIȚA "VOINICEL" Zalău
23.        BUT LETIȚIA SOFIA GRĂDINIȚA "VOINICEL" Zalău
24.        SZAREPI ALINA GRĂDINIȚA "VOINICEL" Zalău
25.        GOG CRISTINA-ALINA LICEUL TEHNOLOGIC "LIVIU REBREANU" HIDA
26.        LUPAŞ MARIA Şcoala Gimnazială Fildu De Mijloc
27.        POP PAULA - ALEXANDRINA Gradinita cu P.P nr. 5 Zalau
28.        ALB IONELA Gradinita cu P.P nr. 5 Zalau

Grupa 3 Zalău

1.        POJAR FLORINA ANCA Gradinita cu P.P. "Pinochio" Zalau
2.        CRISTEA MARIA MANUELA Gradinita cu P.P. "Pinochio" Zalau
3.        FESTEU DANA Gradinita cu P.P. "Pinochio" Zalau
4.        CSAPO TUNDE - BEATA Gradinita cu P.N. Nr. 6 Zalau
5.        FECHETE LISA MARIA Gradinita cu P.N. Mirsid
6.        NECHITA DIANA Gradinita cu P. N. Popeni
7.        CRIŞAN RALUCA AMALIA Gradinita cu P.N. Moigrad
8.        BORZ IULIA FLORINA Gradinita cu P.N. Popeni
9.        ŢICLE CLAUDIA LIGIA Gradinita cu P.N. Moigrad
10.        BALOG FLOARE GRĂDINIŢA CU P.N. BOBOTA
11.        MATYAŞ MELANIA CRINA GRĂDINIŢA CU P.N BOBOTA
12.        CHIŞ CODRUŢA MARIA GRĂDINIŢA CU P.N DERŞIDA
13.        VĂSCAN DANA STELA GRĂDINIŢA CU P.N DERŞIDA
14.        GORGAN DANIELA ANA GRĂDINIŢA CU P.N DERŞIDA
15.        MOLDOVAN SANDA-RAMONA Gradinita cu P.P. "DUMBRAVA MINUNATA" Zalau
16.        POP ANCUTA GABRIELA Gradinita cu P.P. "DUMBRAVA MINUNATA" Zalau
17.        ONICA MIHAELA VIOLETA Gradinita cu P.P. "DUMBRAVA MINUNATA" Zalau
18.        TIRA ALINA MARIA Gradinita cu P.P. "DUMBRAVA MINUNATA" Zalau
19.        GORGAN MIHAELA - LOREDANA Gradinita cu P.P. "DUMBRAVA MINUNATA" Zalau
20.        FIT PAULINA Gradinita cu P.P. "DUMBRAVA MINUNATA" Zalau
21.        JERCAN LAVINIA-LOREDANA Gradinita cu P.P. "DUMBRAVA MINUNATA" Zalau
22.        BRUMAR ROXANA Gradinita cu P.P. "DUMBRAVA MINUNATA" Zalau
23.        POP ALEXANDRA BIANCA Gradinita cu P.P. "DUMBRAVA MINUNATA" Zalau
24.        TORDAI ERICA Gradinita cu P.P. "DUMBRAVA MINUNATA" Zalau
25.        STÂNCEL EVA Gradinita cu P.P. "DUMBRAVA MINUNATA" Zalau
26.        GORGAN ADRIANA-MARIA GRĂDINIŢA CU P.P. NR. 1 ZALĂU
27.        MAXIM ALINA-MONICA GRĂDINIŢA CU P.P. NR. 1 ZALĂU

Grupa 4 Simleu Silvaniei

1.        ROLNIC MARIA Grădinița cu PN Nr. 1 Plopiș
2.        VEDINAȘ FLORICA Grădinița cu PN Iaz
3.        CHICHIŞAN NADIA Gradinita cu P.P.  Nr. 3 Simleu-Silvaniei
4.        AMBRUS GEANINA-DORINA Gradinita cu P.P.  Nr. 3 Simleu-Silvaniei
5.        BALOG FELICIA-ELENA Gradinita cu P.P.  Nr. 3 Simleu-Silvaniei
6.        PERNES CAMELIA-ADRIANA Gradinita cu P.P.  Nr. 3 Simleu-Silvaniei
7.        TRIF MARIANA-GABRIELA Gradinita cu P.P.  Nr. 3 Simleu-Silvaniei
8.        ARDELEAN ANGELA-CARMEN Gradinita cu P.P.  Nr. 3 Simleu-Silvaniei
9.        HAIDUC AURICA Gradinita cu P.P.  Nr. 3 Simleu-Silvaniei
10.        POP MILICA Gradinita cu P.P.  Nr. 3 Simleu-Silvaniei
11.        ARDELEAN FLOARE GRĂDINIŢA CU P. P. NR. 2 ŞIMLEU SILVANIEI
12.        BALOG ALINA GRĂDINIŢA CU P. P. NR. 2 ŞIMLEU SILVANIEI
13.        COSTE MARIANA GRĂDINIŢA CU P. P. NR. 2 ŞIMLEU SILVANIEI
14.        COSTEA IOANA GRĂDINIŢA CU P. P. NR. 2 ŞIMLEU SILVANIEI
15.        CSATARI IOANA GRĂDINIŢA CU P. P. NR. 2 ŞIMLEU SILVANIEI
16.        GOSTE IOANA GRĂDINIŢA CU P. P. NR. 2 ŞIMLEU SILVANIEI
17.        HOSSU DIANA GRĂDINIŢA CU P. P. NR. 2 ŞIMLEU SILVANIEI
18.        LIPOU CODRUŢA GRĂDINIŢA CU P. P. NR. 2 ŞIMLEU SILVANIEI
19.        MUNTEAN MARIA GRĂDINIŢA CU P. P. NR. 2 ŞIMLEU SILVANIEI
20.        NEDELCU ANGELA GRĂDINIŢA CU P. N. NR. 4 ŞIMLEU SILVANIEI
21.        PĂDUREAN BIANCA GRĂDINIŢA CU P. P. NR. 2 ŞIMLEU SILVANIEI
22.       POP MANUELA GRĂDINIŢA CU P. P. NR. 2 ŞIMLEU SILVANIEI
23.        SALE CLAUDIA GRĂDINIŢA CU P. P. NR. 2 ŞIMLEU SILVANIEI
24.        SÎRCA FLORICA GRĂDINIŢA CU P. P. NR. 2 ŞIMLEU SILVANIEI
25.        DEAC FLORICA LILIANA Gradinita cu P.P.  Nr. 3 Simleu-Silvaniei
26.        ROŞU FLORICA LENUŢA Scoala Gimnaziala Nr 1 Pericei - Structura Gradinita Cu Program Prelungit Nr 1 Pericei
27.        PAPP EMŐKE Centrul Şcolar Pentru Educaţie Incluzivă “Şimleu Silvaniei”, Structura “Speranţa” Zalău,
28.        POP IULIA EMANUELA Centrul Şcolar Pentru Educaţie Incluzivă “Şimleu Silvaniei”, Structura “Speranţa” Zalău,

Grupa 5 Jibou

1.        ŢURA IOANA ALEXANDRINA GRADINITA CU P.P. "PRICHINDEL" JIBOU
2.        BOGDAN ZSOFIA CSILLA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2  JIBOU
3.        MOLDOVAN ANA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2  JIBOU
4.        TEGLAŞ IRINA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2  JIBOU
5.        TALOŞ ANA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 3  JIBOU
6.        POJAR ANDREEA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 3  JIBOU
7.        MUREŞAN NICULINA Gradinita cu P.P. "Prichindel" Jibou
8.        BREJE GEORGETA Gradinita cu P.P. "Prichindel" Jibou
9.        CHERECHEŞ AURELIA Gradinita cu Program Normal Nr. 2  Jibou
10.        ROJA EMILIA VOICHIŢA Gradinita cu P.P. "Prichindel" Jibou
11.        TRIF ANCA LUMINIŢA Gradinita cu P.P. "Prichindel" Jibou
12.        BOTIŞ MARIANA Gradinita cu P.P. "Prichindel" Jibou
13.        IACOB IULIANA Gradinita cu P.P. "Prichindel" Jibou
14.        DUMUŢA MIHAELA Gradinita cu P.P. "Prichindel" Jibou
15.        PETRIŞ FLAVIA Gradinita cu P.P. "Prichindel" Jibou
16.        MERCA SORINA IOANA Gradinita cu P.P. "Prichindel" Jibou
17.        CĂŢĂNAŞ SORINA VICTORIA Gradinita cu P.P. "Prichindel" Jibou
18.        CHIŞ MIHAIELA CARMEN Gradinita cu P.P. "Prichindel" Jibou
19.        PĂŞCUŢĂ AURICA Gradinita cu P.N. Rona
20.        MUREŞAN DANIELA MARIANA Gradinita cu P.N. Cuceu
21.        BUTA ADRIANA MARGARETA Gradinita cu P.N. Nr. 2 Jibou
22.        GHIDALI GABRIELA Gradinita cu P.P. "Prichindel" Jibou

Grupa 6 Cehu Silvaniei

1.        SĂLĂJAN  LIGGIA Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
2.        ILYES RAMONA Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
3.        LANG MARIA Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
4.        BALAG ANNA Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
5.        FĂLĂUȘ  RODICA Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
6.        CRĂCIUN  LORENA Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
7.        LOBONCZ EDITH Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
8.        SZEKERES  ECATERINA Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
9.        SZELECZKI  HAJNALKA Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
10.        BALLA ERZSEBET Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
11.       RUS EMESE  ERZSEBET Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
12.        COVACI ELENA ONIŢA Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
13.        KIS  KASZA  CSERES  CSILLA Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
14.        HUNYADI  IULIANA Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
15.        CHENDE  RAMONA  ANAMARIA Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
16.        OEGAR  AURORA  GETA Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
17.        SZABO ORSOLYA VIKTORIA Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
18.        MOLDOVAN CRISTINA-LILIANA Scoala Gimnaziala Nr. 1 Dobrin
19.        MOLNAR BEATA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DEJA
20.        FAZAKAS IMOLA - MATILDA Şcoala Gimnazială nr.1.Deja
21.        FĂRCAŞ MIHAELA Gradinita cu P.N. Notig
22.        GAVRA LOREDANA ANA GRADINITA INAU
23.        VEREŞ CRINA EUGENIA GRADINITA SOMES-ODORHEI
24.        POP CLAUDIA GRADINITA SOMES-ODORHEI
25.        LUPUŢAN DAIANA GRADINITA SOIMUS
26.       PUŞCAŞ  MONICA - CAMELIA SCOALA  "ANDREI  MURESANU" - STRUCTURA   MOTIS
27.        DRUŢĂ LIANA - MĂDĂLINA SCOALA  "ANDREI  MURESANU" - STRUCTURA   MOTIS

Grupa 7 Pericei

1.        SZABO ERYSEBET MONIKA Liceul Tehnologic „Cserey-Goga” Crasna
2.       HARAKLANYI ILONA Liceul Tehnologic „Cserey-Goga” Crasna
3.        BARTHA EDIT - ILONA Liceul Tehnologic „Cserey-Goga” Crasna
4.        BOROS EVA Liceul Tehnologic „Cserey-Goga” Crasna
5.        HOSU ANA Liceul Tehnologic „Cserey-Goga” Crasna
6.        ȘANDOR FLOARE GRADINIȚA CU P. N. RATIN
7.        BREDA ESTER LICEUL TECHNOLOGIC „CSEREY GOGA” CRASNA
8.        IACOB ANCA LICEUL TEHNOLOGIC „CSEREY GOGA” CRASNA
9.        GHILE MARGARETA STRUCTURA GRADINITA CU P.P. CRASNA
10.        ERDODI ANDREA LICEUL TEHNOLOGIC „CSEREY-GOGA”CRASNA
11.        LUDA EMESE STRUCTURA GRADINITA CU P.P. CRASNA
12.        SZABO IBOLYA LICEUL TEHNOLOGIC „CSEREY-GOGA”CRASNA
13.        FILIP GYÖNGYI- ANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PERICEI - Structura Grădiniţa cu P.P. Nr. 1 Pericei
14.        KOVÁCS EMESE ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PERICEI - Strucura Grădiniţa cu P.P. Nr. 1 Pericei
15.        FEHÉR ANITA - CSILLA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PERICEI –Structura Grădiniţa cu P.P. Nr. 1 Pericei
16.        KULCSÁR MÁRTA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PERICEI – Structura Grădiniţa cu P.P. Nr. 1 Pericei
17.        VADAS ILONA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PERICEI – Structura Grădiniţa cu P.P. Nr. 1 Pericei
18.        SZOJKA DANIELA FLORICA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PERICEI – Structura Grădiniţa cu P.P. Nr. 1 Pericei
19.        BALLA BEÁTA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PERICEI – Structura Grădiniţa cu P.P. Nr. 1 Pericei
20.        JOZSA REBEKA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PERICEI – Structura Grădiniţa cu P.P. Nr. 1 Pericei
21.        DEÁK ENIKÖ ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PERICEI – Structura Grădiniţa cu P.P. Nr. Pericei
22.        ROŞU FLORICA LENUŢA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PERICEI – Structura Grădiniţa cu P.P. Nr. 1 Pericei
23.        KUBELAC FLORICA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PERICEI – Structura Grădiniţa cu P.P. Nr. 1 Pericei
24.        MAN LIANA-NICOLETA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PERICEI – Structura Grădiniţa cu P.P. Nr. 1 Pericei




 

Demarare curs "Relatii publice si comunicare"

In atentia directorului unitatii de invatamant si a responsabilului cu dezvoltarea profesionala!!!



Buna ziua,
Saptamana viitoare incep activitatile de formare din cadrul programului avizat MECS - "Relatii publice si comunicare", la care s-au constituit 6 grupe (vezi tabelele atasate in e-mail) - formator, prof. Fort Corina.

Cursurile se vor desfasura astfel:
GRUPELE 1 si 2: Marti, 03.02.2015, de la ora 13.00, la sediul CCD Salaj, etaj 1, sala de sedinte;
GRUPELE 3 si 4: Miercuri, 04.02.2015, de la ora 13.00, la sediul CCD Salaj, etaj 1, sala de sedinte;
GRUPELE 5 si 6: Joi, 05.02.2015, de la ora 13.00, la sediul CCD Salaj, etaj 1, sala de sedinte;


IMPORTANT: LA PRIMA INTALNIRE cu fiecare din grupele de mai sus cadrele didactice auxiliare inscrise:
-          vor primi toate detaliile privind perioada de formare si evaluarea finala;
-          vor completa celelalte documente aferente cursului;
-          vor aduce urmatoarele documente:

1. formularul de inscriere completat (anexa 1 - atasata, avizata de directorul unitatii);
2. o adeverinta de incadrare de la unitatea scolara (anexa 2 - atasata).
3. copie dupa certificatul de naştere;
4. copie după CI/BI;
5. copie dupa certificatul de casatorie (daca e cazul);
6. copie după actul de studii (bacalaureat sau licenta). Save

Responsabil program,
prof. metodist Corina Bumbas

Grupa 1

1.        BĂLĂNEAN MARIA Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga” Jibou
2.        BALINT ERVIN Şcoala Gimnazială ,,Andrei Mureşanu” Cehu Silvaniei
3.        BORCA MĂRIOARA Liceul Tehnologic „Gheorghe Pop de Băseşti” Cehu Silvaniei
4.        BRINDEA ADRIANA Liceul Tehnologic „Gheorghe Pop de Băseşti” Cehu Silvaniei
5.        CREŢ  MARIA  ADRIANA Liceul Tehnologic „Octavian Goga” Jibou
6.        DAROCZI VIORICA Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga” Jibou
7.        GIONEA  BOGDAN Liceul Tehnologic „Octavian Goga” Jibou
8.        GÎRBOAN MARIA Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga” Jibou
9.        HORINCAR ROXANA MARIA Grădiniţa cu Program Prelungit ,,Piticot” Cehu Silvaniei
10.        MOLDOVAN VICTOR Liceul Tehnologic „Gheorghe Pop De Băseşti” Cehu Silvaniei
11.        MUNTEAN MARGARETA ANA Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga” Jibou
12.        NAGY JUDITH Şcoala Gimnazială ,,Gyulaffy László” Cehu Silvaniei
13.        NOJE  IULIA  MARIA Liceul Tehnologic „Octavian Goga”Jibou
14.        OLAH OLGA Grădiniţa cu Program Prelungit  „Prichindel”  Jibou
15.        PETER  LIVIA Liceul Tehnologic „Octavian Goga” Jibou
16.        PODAR OLIMPIA Grădiniţa cu Program Prelungit  „Prichindel”  Jibou
17.        PUPEZĂ ZOIA VIOLETA Şcoala Gimnazială ,,Andrei Mureşanu”  Cehu Silvaniei
18.        ROB DELIA FLORINA Liceul Tehnologic „Gheorghe Pop de Băseşti” Cehu Silvaniei
19.        SILAGHI GRETA ANA Liceul Tehnologic „Gheorghe Pop de Băseşti” Cehu Silvaniei
20.        SUBA DANIELA VOICHITA Şcoala Gimnazială ,,Andrei Mureşanu” Cehu Silvaniei
21.        SZASZ ZOLTAN CSABA Liceul Tehnologic „Gheorghe Pop De Băseşti” Cehu Silvaniei
22.        TOUTU  IRMA Liceul Tehnologic „Octavian Goga” Jibou
23.        VAIDA SIMONA FLAVIA Şcoala Gimnazială ,,Andrei Mureşanu” Cehu Silvaniei
24.        VASVARI MÁRIA MAGDOLNA Şcoala Gimnazială,,Gyulaffy László” Cehu Silvaniei

Grupa 2

1.        ADAM ADELA CĂLINA Liceul Tehnologic ”Mihai Viteazul” Zalău
2.        ALEXUȚAN MARIA Liceul Pedagogic ”Gheorghe Șincai” Zalău
3.        ȘANDOR ANCA Liceul Ortodox “Sfântul Nicolae” Zalău
4.        BĂRNUȚ DANIELA Liceul Pedagogic ”Gheorghe Șincai” Zalău
5.        BIRTA RITA MEDA Liceul Tehnologic ”Mihai Viteazul” Zalău
6.        BUDA COSMIN PAUL Liceul Tehnologic ”Mihai Viteazul” Zalău
7.        CÂMPEAN DOINA Liceul Tehnologic ”Mihai Viteazul” Zalău
8.        CERGHEZAN NICOLETA LUMINIȚA Liceul Ortodox “Sfântul Nicolae” Zalău
9.        CURTUI ILEANA FLOARE Liceul Tehnologic ”Mihai Viteazul” Zalău
10.        FĂRCAŞ MIRELA GABRIELA Liceul Tehnologic ”Mihai Viteazul” Zalău
11.        GHERMAN MARIA Liceul Pedagogic ”Gheorghe Șincai” Zalău
12.        HULUJEAN ALINA Liceul Pedagogic ”Gheorghe Șincai” Zalău
13.        MĂRCUȘ MARCELA Liceul Ortodox “Sfântul Nicolae” Zalău
14.        MILAȘ ALEXANDRA Liceul Pedagogic ”Gheorghe Șincai” Zalău
15.        MILAȘ CORNELIA Liceul Pedagogic ”Gheorghe Șincai” Zalău
16.        PAVEL IOAN Liceul Ortodox “Sfântul Nicolae” Zalău
17.        PAVEL MIHAELA Liceul Ortodox “Sfântul Nicolae” Zalău
18.        POP VICTORIA MARIA Liceul Tehnologic ”Mihai Viteazul” Zalău
19.        RAD MĂRIOARA Liceul Pedagogic ”Gheorghe Șincai” Zalău
20.        RIZA DOINA ELISABETA Liceul Pedagogic ”Gheorghe Șincai” Zalău
21.        SZEREDAI MIHAI Liceul Tehnologic ”Mihai Viteazul” Zalău
22.        SZOLLOSI KATALIN Liceul Tehnologic ”Mihai Viteazul” Zalău
23.        ŞERBAN KRISZTINA Liceul Tehnologic ”Mihai Viteazul” Zalău

Grupa 3

1.        ARDELEAN DIANA - RAMONA Şcoala Gimnazială ,,Simion Bărnuţiu’’ Zalău
2.        AVRAM MARIA Colegiul Naţional „Silvania” Zalău
3.        BREBAN IOANA Şcoala Gimnazială „Corneliu Coposu ” Zalău
4.        CHENDE ELENA Şcoala Gimnazială „Corneliu Coposu ” Zalău
5.        FAUR DORINA Colegiul Naţional „Silvania” Zalău
6.        FAUR MARIA Colegiul Tehnic „Alesandru Papiu-Ilarian” Zalău
7.        GOGA MONICA MARIANA CJRAE Sălaj
8.        GUDEA RAFILA Colegiul Naţional „Silvania” Zalău
9.        ȚÎRLEA LIVIA Colegiul Tehnic „Alesandru Papiu-Ilarian” Zalău
10.        JOZSA FECHETE ANAMARIA Colegiul Naţional „Silvania” Zalău
11.        LOBONȚ TEREC ADELA Colegiul Tehnic „Alesandru Papiu-Ilarian” Zalău
12.        MASTAN FINUCA Şcoala Gimnazială ,,Simion Bărnuţiu’’ Zalău
13.        MATYAS ZINIA EVA Colegiul Tehnic „Alesandru Papiu-Ilarian” Zalău
14.        MESEŞAN – TEISZLER JULIA Şcoala Gimnazială ,,Simion Bărnuţiu’’ Zalău
15.        MIHUȚ ALEXANDRA Colegiul Tehnic „Alesandru Papiu-Ilarian” Zalău
16.        NAGY – KASZA IOANA – DANA Şcoala Gimnazială ,,Simion Bărnuţiu’’ Zalău
17.        PAŞCA-POP MARIA Şcoala Gimnazială ”Aurelia şi Lazăr Cosma” Treznea
18.        PAUSAN CLAUDIA SIMONA Colegiul Naţional „Silvania” Zalău
19.        PINTEA IRINA LUCREŢIA Colegiul Naţional „Silvania” Zalău
20.        SUCIU MARIA Colegiul Naţional „Silvania” Zalău
21.        SURD LUCIA Casa Corpului Didactic Sălaj
22.        ŢÎRLEA  VASILE DORIN Şcoala Gimnaziala „Corneliu Coposu ” Zalău
23.        TURC RODICA Casa Corpului Didactic Sălaj
24.        ŢURCAŞ LUCICA Şcoala Gimnazială ,,Simion Bărnuţiu’’ Zalău

Grupa 4

1.        ALUAŞ ANIŞOARA EMILIA Şcoala Gimnazială Nr.1 Dragu
2.        ARDELEAN  MARIA Școala Gimnazială Nr. 1 Chieşd
3.        BĂBŢAN  MIHAELA  LAURA Școala Gimnazială Nr. 1 Chieşd
4.        BĂLĂBUC CORINA Şcoala Gim.Nr.1 Hereclean
5.        BOB  ELENA Şcoala Gimnazială Nr.1 Dragu
6.        CODRE DELIA CARMEN Şcoala Gimnazială Nr. 1Panic
7.        CORDEA MONICA Școala Gimnazială „Traian Creţu” Năpradea
8.        COSTELAȘ DORINA-MARIA Școala Gimnazială „Silvania” Şimleu Silvaniei
9.        DENES   A. IRMA Şcoala Gimnazială Nr. 1 Virsolt
10.        HERŢE LOREDANA IOANA Școala Gimnazială Nr. 1 Mirşid
11.        JOZSA IREN Școala Gimnazială Nr. 1 Pericei
12.        KAIZER DELIA DUMITRITA Școala Gimnazială Nr. 1 Letca
13.        MAGHIU MARIA Școala Gimnazială „Gheorghe Şincai” Bobota
14.        MARINCAŞ MARIA ALINA Școala Gimnazială Nr. 1 Mirşid
15.        MIHUȚ SORINA DANA Școala Gimnazială Nr. 1 Dobrin
16.        MONE IOAN Școala Gimnazială „Traian Creţu” Năpradea
17.        MUREŞAN CORNELIA Şcoala Gimnazială Nr. 1 Bălan
18.        ONACIU DENISA EMILIA Şcoala Gimnazială „Petre Dulfu” Sălăţig
19.        PETER ANDREA-MARIA Școala Gimnazială Nr.1 Deja
20.        SFĂT TEODORA CRINA Școala Gimnazială Nr. 1 Pericei
21.        SILAGHI ANCA PAULA Școala Gimnazială Nr. 1 Coșeiu
22.        SZABO ERZSEBET - GABRIELA Școala Gimnazială Nr. 1 Pericei
23.        VAIDA FLAVIA Școala Gimnazială Nr. 1 Bălan
24.        VERES I. IOANA Școala Gimnazială „Szikszai Lajos” Şamşud
25.        VETIȘAN MIOARA Școala Gimnazială „Silvania” Şimleu Silvaniei

Grupa 5

1.        ANDREICUŢ DELIA Grădiniţa cu Program Prelungit „Căsuţa cu poveşti” Zalău
2.        ANDREICUŢ VIORICA Grădiniţa cu Program Prelungit „Căsuţa cu poveşti” Zalău
3.        BLENCHE MARIANA Liceul de Artă „Ioan Sima”, Zalău
4.        BOBIȘ  CORNELIA Liceul Tehnologic „Voievodul Gelu” Zalău
5.        BREJE MARIA Grădiniţa cu Program Prelungit „Voinicel” Zalău
6.        CRISTE ADRIANA Școala Gimnazială ”Iuliu Maniu” Zalău
7.        DEAC  LIVIA Liceul Tehnologic „Voievodul Gelu” Zalău
8.        DUMA VERONICA Școala Gimnazială ”Iuliu Maniu” Zalău
9.        ERDEI EMESE ENIKO Grădiniţa cu P.N. Nr. 8, Zalău
10.        FORRÓ HAJNALKA Liceul Reformat „Wesselenyi” Zalău
11.        KOVÁCS ERZSÉBET MÁRTA Liceul Reformat „Wesselenyi” Zalău
12.        LOLOȘ  DORINA  MARIANA Liceul Tehnologic „Voievodul Gelu”  Zalău
13.        MITRAȘCA CÂMPAN ELENA Grădiniţa cu Program Prelungit „Voinicel” Zalău
14.        MOLDOVAN  ANAMARIA  NARCISA Liceul Tehnologic „Voievodul Gelu”  Zalău
15.        PEŞTELEU DIANA-MARIA Grădiniţa cu Program Prelungit Nr. 12 Zalău
16.        PINTICAN IULIA-CORINA Grădiniţa cu Program Prelungit ”Piticii Isteți”, Zalău
17.        POP  MIRCEA Liceul Tehnologic „Voievodul Gelu”  Zalău
18.        POP MARIA Grădiniţa cu Program Prelungit ”Piticii Isteți”, Zalău
19.        PUSCAS RODICA Școala Gimnazială ”Iuliu Maniu” Zalău
20.        RIGÓ PARASCHIVA Liceul Reformat „Wesselenyi” Zalău
21.        ŞTIRB MONICA Grădiniţa cu Program Prelungit Nr. 12 Zalău
22.        TĂMĂȘAN IOANA Școala Postliceală Sanitară Zalău
23.        ŢURCAȘ CORNELIA Liceul de Artă „Ioan Sima”, Zalău

Grupa 6

1.        BARBUR VERONICA Şcoala Gimnazială „Porolissum” Zalău
2.        BOTIŞ GRIGOR Liceul Teoretic „Ion Agârbiceanu” Jibou
3.        CIRITEL LIVIA MIHAELA Şcoala Gimnazială „Porolissum” Zalău
4.        COZMA ANA Liceul cu Program Sportiv “Avram Iancu” Zalău
5.        CUREA EMILIA Liceul cu Program Sportiv “Avram Iancu” Zalău
6.        FĂGĂRĂȘAN ELENA Școala Gimnazială ”Gheorghe Lazăr” Zalău
7.        FERENŢ FLORINA Grădiniţa cu PP Nr. 5, Zalău
8.        GOIA MARIANA Școala Gimnazială ”Gheorghe Lazăr” Zalău
9.        ISPAS ELENA Colegiul Naţional „Simion Bărnuţiu” Şimleu Silvaniei
10.        KALLOS IOSIF Liceul cu Program Sportiv “Avram Iancu” Zalău
11.        MUREȘAN AURORA Școala Gimnazială ”Gheorghe Lazăr” Zalău
12.        MUREŞAN CAMELIA Şcoala Gimnazială „Porolissum” Zalău
13.        NAGY EDIT Scoala Gimnazială „Bathory Istvan” Şimleu Silvaniei
14.        NICODA ESTERA Liceul cu Program Sportiv “Avram Iancu” Zalău
15.        ONACIU DENISA EMILIA Şcoala Gimnazială „Petre Dulfu” Sălăţig
16.        PĂTCAȘ ORTENZIA Școala Gimnazială ”Gheorghe Lazăr” Zalău
17.        POP ELVIRA Liceul cu Program Sportiv “Avram Iancu” Zalău
18.        POP LEONTINA ADRIANA Liceul cu Program Sportiv “Avram Iancu” Zalău
19.        SÎNTĂMĂRIAN SIMONA Şcoala Gimnazială „Porolissum” Zalău
20.        STAN MARIA ELUȚA Școala Gimnazială ”Gheorghe Lazăr” Zalău
21.        SZELEI IRMA Liceul Teoretic „Ion Agârbiceanu”  Jibou
22.        SZEREDAI EVA MARIA Liceul cu Program Sportiv “Avram Iancu” Zalău
23.        ŞTEF CLAUDIA Liceul Teoretic „Ion Agârbiceanu”  Jibou
24.        TEGLAŞ  SORINA DORINA Liceul Teoretic „Ion Agârbiceanu”  Jibou
25.        TEMEŞ MARIA Liceul Teoretic „Ion Agârbiceanu”  Jibou
26.        TÖKÖLYI ILEANA Şcoala Gimnazială „Petri Mor” Nuşfalău


 

Pagina 8 din 22

8

Relatii cu publicul

Program audienţe director:

  • prof. Corina Emilia Forţ
    • Marţi: 15.00-17.00
    • Joi: 13.00-15.00

Program consultanţă profesori metodişti:

  • prof. Sanda Bulgărean
    • Luni: 14.00-16.00
    • Miercuri: 14.00-16.00
  • prof. Alexandru Mureşan
    • Miercuri: 13.00-15.00
    • Joi: 14.00-16.00
  • prof. Corina Bumbaş
    • Marţi: 14.00-16.00
    • Vineri: 12.00-14.00

Program relaţii cu publicul bibliotecă:

  • Bibliotecar: Rodica Turc
    • Luni: 12.00-16.30
    • Miercuri: 12.00-16.30
    • Vineri: 12.00-14.00

Galerie foto-video

Cine e online?

Avem 13 vizitatori online

Cauta ...