Incepe cursul „Curcubeul Schimbării...”

In atentia directorului unitatii de invatamant si a responsabilului cu dezvoltarea profesionala !


Buna ziua,

Saptamana viitoare incep activitatile de formare din cadrul programului  avizat MECS Curcubeul Schimbării - "C-un zâmbet și-o floare, producem schimbare", la care s-au constituit 7 grupe (vezi tabelele atasate in e-mail).

Programarea inceperii cursurilor si locatia o gasiti in tabelul atasat.

IMPORTANT: LA PRIMA INTALNIRE cu fiecare din grupele de mai sus cadrele didactice inscrise:
-          vor primi toate detaliile privind perioada de formare si evaluare;
-          vor completa si celelalte documente aferente cursului;
-          trebuie sa aduca urmatoarele documente:

1. formularul de inscriere completat (anexa 1 - din atasament, avizata de directorul unitatii);
2. o adeverinta de incadrare de la unitatea scolara (anexa 2 - din atasament).
3. copie dupa certificatul de naştere;
4. copie după CI/BI;
5. copie dupa certificatul de casatorie (daca e cazul);
6. copie după actul de studii (bacalaureat sau licenta).

Responsabil program,
Profesor metodist - Alexandru Muresan

Grupa 1 Zalău

1.        ANTAL LIANA TANIA Grădiniţa  cu P.N. Nr. 8 Zalău
2.        CIOCMĂREAN VERONICA Grădiniţa cu P.N. Nr. 8 Zalău
3.        MASTAN CORINA ELVIRA Grădiniţa cu P.N. Nr. 8 Zalău
4.        POP-IGNAT BIANCA Grădiniţa cu P.N. Nr. 8 Zalău
5.        PETREUS  ILEANA Scoala Gimnaziala Horoatu Crasnei - Structura Stirciu
6.        SIRBU VIORICA Scoala Gimnaziala Horoatu Crasnei - Structura Stirciu
7.        POP  VERONICA LUCRETIA Scoala Gimnaziala Horoatu Crasnei - Structura  Stirciu
8.        BELISICA ELENA Grădinița cu P.N. Nr. 7 Zalău
9.        VINCZE ERIKA Grădinița cu P.N. Nr. 7 Zalău
10.        ABRUDAN OLIMPIA Grădinița cu P.P.  "Casuta cu Povesti"  Zalău
11.        BORZ CRISTINA Grădinița cu P.P.  "Casuta cu Povesti"  Zalău
12.        BRISCAN COSMINA FLAVIA Grădinița cu P.P.  "Casuta cu Povesti"  Zalău
13.        DAN AURICA Grădinița cu P.P.  "Casuta cu Povesti"  Zalău
14.        BLAJ CLAUDIA Grădinița cu P.P.  ,,Casuta cu Povesti”  Zalău
15.        HURDUCACIU VOICHITA Grădinița cu P.P.  "Casuta cu Povesti"  Zalău
16.        MAN VERONICA Grădinița cu P.P.  "Casuta cu Povesti"  Zalău
17.        PETRUS MIHAELA CRISTINA Grădinița cu P.P.  "Casuta cu Povesti"  Zalău
18.        PUSOK IOANA Grădinița cu P.P.  "Casuta cu Povesti"  Zalău
19.        LUCĂCEL VALERIA Grădinița cu P.P.  "Casuta cu Povesti"  Zalău
20.        POP DANIELA FLORENTINA Grădinița cu P.P.  "Casuta cu Povesti"  Zalău
21.        MESAROS MARIA ARIADNA Grădinița cu Program Prelungit Nr. 12 Zalău
22.        BODE KARINA Grădinița cu Program Prelungit Nr. 12 Zalău
23.        MARCUS SORINA Grădinița cu Program Prelungit Nr. 12 Zalău
24.        ROGNEAN MARIA Grădinița cu Program Prelungit Nr. 12 Zalău
25.        SALAJAN MARIA Grădinița cu Program Prelungit Nr. 12 Zalău
26.        VLAIC FLOARA Grădinița cu Program Prelungit Nr. 12 Zalău

Grupa 2 Zalău

1.        BOSANCEANU VERONICA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
2.        BRISCAN MARIA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
3.        BRISCAN  VIORICA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
4.        CHENDE LIDIA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
5.        CSEKE JUDIT Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
6.        FĂRCAŞ VIORICA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
7.        GAVRILUȚ MARIA-FLORINA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
8.        GORDAN MARIANA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
9.        MOLDOVAN RODICA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
10.        PALL SUSANA-FLORINA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
11.        PARNA EMILIEA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți", Zalău
12.        POP ANAMARIA-FLORINA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
13.        PUIE MARIOARA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
14.        RAD SUSANA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
15.        SĂBĂCEAG CAMELIA-DINA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
16.        TŐTŐS IULIANA-SOFIA Grădiniţa cu Program Prelungit "Piticii Isteți" Zalău
17.        BĂGUȚ BIANCA NICULINA GRĂDINIȚA "VOINICEL" Zalău
18.        HORINCAR SORINA CRISTINA GRĂDINIȚA "VOINICEL" Zalău
19.        BUSA MARIA NICOLETA GRADINIȚA "VOINICEL" Zalău
20.        MOCAN FLORICA GRĂDINIȚA "VOINICEL" Zalău
21.        CÎMPEAN-RADOMIR DIANA DANA GRĂDINIȚA "VOINICEL" Zalău
22.        IEPURE ANCA VICTORIA GRĂDINIȚA "VOINICEL" Zalău
23.        BUT LETIȚIA SOFIA GRĂDINIȚA "VOINICEL" Zalău
24.        SZAREPI ALINA GRĂDINIȚA "VOINICEL" Zalău
25.        GOG CRISTINA-ALINA LICEUL TEHNOLOGIC "LIVIU REBREANU" HIDA
26.        LUPAŞ MARIA Şcoala Gimnazială Fildu De Mijloc
27.        POP PAULA - ALEXANDRINA Gradinita cu P.P nr. 5 Zalau
28.        ALB IONELA Gradinita cu P.P nr. 5 Zalau

Grupa 3 Zalău

1.        POJAR FLORINA ANCA Gradinita cu P.P. "Pinochio" Zalau
2.        CRISTEA MARIA MANUELA Gradinita cu P.P. "Pinochio" Zalau
3.        FESTEU DANA Gradinita cu P.P. "Pinochio" Zalau
4.        CSAPO TUNDE - BEATA Gradinita cu P.N. Nr. 6 Zalau
5.        FECHETE LISA MARIA Gradinita cu P.N. Mirsid
6.        NECHITA DIANA Gradinita cu P. N. Popeni
7.        CRIŞAN RALUCA AMALIA Gradinita cu P.N. Moigrad
8.        BORZ IULIA FLORINA Gradinita cu P.N. Popeni
9.        ŢICLE CLAUDIA LIGIA Gradinita cu P.N. Moigrad
10.        BALOG FLOARE GRĂDINIŢA CU P.N. BOBOTA
11.        MATYAŞ MELANIA CRINA GRĂDINIŢA CU P.N BOBOTA
12.        CHIŞ CODRUŢA MARIA GRĂDINIŢA CU P.N DERŞIDA
13.        VĂSCAN DANA STELA GRĂDINIŢA CU P.N DERŞIDA
14.        GORGAN DANIELA ANA GRĂDINIŢA CU P.N DERŞIDA
15.        MOLDOVAN SANDA-RAMONA Gradinita cu P.P. "DUMBRAVA MINUNATA" Zalau
16.        POP ANCUTA GABRIELA Gradinita cu P.P. "DUMBRAVA MINUNATA" Zalau
17.        ONICA MIHAELA VIOLETA Gradinita cu P.P. "DUMBRAVA MINUNATA" Zalau
18.        TIRA ALINA MARIA Gradinita cu P.P. "DUMBRAVA MINUNATA" Zalau
19.        GORGAN MIHAELA - LOREDANA Gradinita cu P.P. "DUMBRAVA MINUNATA" Zalau
20.        FIT PAULINA Gradinita cu P.P. "DUMBRAVA MINUNATA" Zalau
21.        JERCAN LAVINIA-LOREDANA Gradinita cu P.P. "DUMBRAVA MINUNATA" Zalau
22.        BRUMAR ROXANA Gradinita cu P.P. "DUMBRAVA MINUNATA" Zalau
23.        POP ALEXANDRA BIANCA Gradinita cu P.P. "DUMBRAVA MINUNATA" Zalau
24.        TORDAI ERICA Gradinita cu P.P. "DUMBRAVA MINUNATA" Zalau
25.        STÂNCEL EVA Gradinita cu P.P. "DUMBRAVA MINUNATA" Zalau
26.        GORGAN ADRIANA-MARIA GRĂDINIŢA CU P.P. NR. 1 ZALĂU
27.        MAXIM ALINA-MONICA GRĂDINIŢA CU P.P. NR. 1 ZALĂU

Grupa 4 Simleu Silvaniei

1.        ROLNIC MARIA Grădinița cu PN Nr. 1 Plopiș
2.        VEDINAȘ FLORICA Grădinița cu PN Iaz
3.        CHICHIŞAN NADIA Gradinita cu P.P.  Nr. 3 Simleu-Silvaniei
4.        AMBRUS GEANINA-DORINA Gradinita cu P.P.  Nr. 3 Simleu-Silvaniei
5.        BALOG FELICIA-ELENA Gradinita cu P.P.  Nr. 3 Simleu-Silvaniei
6.        PERNES CAMELIA-ADRIANA Gradinita cu P.P.  Nr. 3 Simleu-Silvaniei
7.        TRIF MARIANA-GABRIELA Gradinita cu P.P.  Nr. 3 Simleu-Silvaniei
8.        ARDELEAN ANGELA-CARMEN Gradinita cu P.P.  Nr. 3 Simleu-Silvaniei
9.        HAIDUC AURICA Gradinita cu P.P.  Nr. 3 Simleu-Silvaniei
10.        POP MILICA Gradinita cu P.P.  Nr. 3 Simleu-Silvaniei
11.        ARDELEAN FLOARE GRĂDINIŢA CU P. P. NR. 2 ŞIMLEU SILVANIEI
12.        BALOG ALINA GRĂDINIŢA CU P. P. NR. 2 ŞIMLEU SILVANIEI
13.        COSTE MARIANA GRĂDINIŢA CU P. P. NR. 2 ŞIMLEU SILVANIEI
14.        COSTEA IOANA GRĂDINIŢA CU P. P. NR. 2 ŞIMLEU SILVANIEI
15.        CSATARI IOANA GRĂDINIŢA CU P. P. NR. 2 ŞIMLEU SILVANIEI
16.        GOSTE IOANA GRĂDINIŢA CU P. P. NR. 2 ŞIMLEU SILVANIEI
17.        HOSSU DIANA GRĂDINIŢA CU P. P. NR. 2 ŞIMLEU SILVANIEI
18.        LIPOU CODRUŢA GRĂDINIŢA CU P. P. NR. 2 ŞIMLEU SILVANIEI
19.        MUNTEAN MARIA GRĂDINIŢA CU P. P. NR. 2 ŞIMLEU SILVANIEI
20.        NEDELCU ANGELA GRĂDINIŢA CU P. N. NR. 4 ŞIMLEU SILVANIEI
21.        PĂDUREAN BIANCA GRĂDINIŢA CU P. P. NR. 2 ŞIMLEU SILVANIEI
22.       POP MANUELA GRĂDINIŢA CU P. P. NR. 2 ŞIMLEU SILVANIEI
23.        SALE CLAUDIA GRĂDINIŢA CU P. P. NR. 2 ŞIMLEU SILVANIEI
24.        SÎRCA FLORICA GRĂDINIŢA CU P. P. NR. 2 ŞIMLEU SILVANIEI
25.        DEAC FLORICA LILIANA Gradinita cu P.P.  Nr. 3 Simleu-Silvaniei
26.        ROŞU FLORICA LENUŢA Scoala Gimnaziala Nr 1 Pericei - Structura Gradinita Cu Program Prelungit Nr 1 Pericei
27.        PAPP EMŐKE Centrul Şcolar Pentru Educaţie Incluzivă “Şimleu Silvaniei”, Structura “Speranţa” Zalău,
28.        POP IULIA EMANUELA Centrul Şcolar Pentru Educaţie Incluzivă “Şimleu Silvaniei”, Structura “Speranţa” Zalău,

Grupa 5 Jibou

1.        ŢURA IOANA ALEXANDRINA GRADINITA CU P.P. "PRICHINDEL" JIBOU
2.        BOGDAN ZSOFIA CSILLA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2  JIBOU
3.        MOLDOVAN ANA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2  JIBOU
4.        TEGLAŞ IRINA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2  JIBOU
5.        TALOŞ ANA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 3  JIBOU
6.        POJAR ANDREEA GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 3  JIBOU
7.        MUREŞAN NICULINA Gradinita cu P.P. "Prichindel" Jibou
8.        BREJE GEORGETA Gradinita cu P.P. "Prichindel" Jibou
9.        CHERECHEŞ AURELIA Gradinita cu Program Normal Nr. 2  Jibou
10.        ROJA EMILIA VOICHIŢA Gradinita cu P.P. "Prichindel" Jibou
11.        TRIF ANCA LUMINIŢA Gradinita cu P.P. "Prichindel" Jibou
12.        BOTIŞ MARIANA Gradinita cu P.P. "Prichindel" Jibou
13.        IACOB IULIANA Gradinita cu P.P. "Prichindel" Jibou
14.        DUMUŢA MIHAELA Gradinita cu P.P. "Prichindel" Jibou
15.        PETRIŞ FLAVIA Gradinita cu P.P. "Prichindel" Jibou
16.        MERCA SORINA IOANA Gradinita cu P.P. "Prichindel" Jibou
17.        CĂŢĂNAŞ SORINA VICTORIA Gradinita cu P.P. "Prichindel" Jibou
18.        CHIŞ MIHAIELA CARMEN Gradinita cu P.P. "Prichindel" Jibou
19.        PĂŞCUŢĂ AURICA Gradinita cu P.N. Rona
20.        MUREŞAN DANIELA MARIANA Gradinita cu P.N. Cuceu
21.        BUTA ADRIANA MARGARETA Gradinita cu P.N. Nr. 2 Jibou
22.        GHIDALI GABRIELA Gradinita cu P.P. "Prichindel" Jibou

Grupa 6 Cehu Silvaniei

1.        SĂLĂJAN  LIGGIA Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
2.        ILYES RAMONA Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
3.        LANG MARIA Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
4.        BALAG ANNA Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
5.        FĂLĂUȘ  RODICA Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
6.        CRĂCIUN  LORENA Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
7.        LOBONCZ EDITH Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
8.        SZEKERES  ECATERINA Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
9.        SZELECZKI  HAJNALKA Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
10.        BALLA ERZSEBET Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
11.       RUS EMESE  ERZSEBET Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
12.        COVACI ELENA ONIŢA Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
13.        KIS  KASZA  CSERES  CSILLA Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
14.        HUNYADI  IULIANA Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
15.        CHENDE  RAMONA  ANAMARIA Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
16.        OEGAR  AURORA  GETA Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
17.        SZABO ORSOLYA VIKTORIA Gradinita "Piticot" Cehu Silvaniei
18.        MOLDOVAN CRISTINA-LILIANA Scoala Gimnaziala Nr. 1 Dobrin
19.        MOLNAR BEATA MARIA SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DEJA
20.        FAZAKAS IMOLA - MATILDA Şcoala Gimnazială nr.1.Deja
21.        FĂRCAŞ MIHAELA Gradinita cu P.N. Notig
22.        GAVRA LOREDANA ANA GRADINITA INAU
23.        VEREŞ CRINA EUGENIA GRADINITA SOMES-ODORHEI
24.        POP CLAUDIA GRADINITA SOMES-ODORHEI
25.        LUPUŢAN DAIANA GRADINITA SOIMUS
26.       PUŞCAŞ  MONICA - CAMELIA SCOALA  "ANDREI  MURESANU" - STRUCTURA   MOTIS
27.        DRUŢĂ LIANA - MĂDĂLINA SCOALA  "ANDREI  MURESANU" - STRUCTURA   MOTIS

Grupa 7 Pericei

1.        SZABO ERYSEBET MONIKA Liceul Tehnologic „Cserey-Goga” Crasna
2.       HARAKLANYI ILONA Liceul Tehnologic „Cserey-Goga” Crasna
3.        BARTHA EDIT - ILONA Liceul Tehnologic „Cserey-Goga” Crasna
4.        BOROS EVA Liceul Tehnologic „Cserey-Goga” Crasna
5.        HOSU ANA Liceul Tehnologic „Cserey-Goga” Crasna
6.        ȘANDOR FLOARE GRADINIȚA CU P. N. RATIN
7.        BREDA ESTER LICEUL TECHNOLOGIC „CSEREY GOGA” CRASNA
8.        IACOB ANCA LICEUL TEHNOLOGIC „CSEREY GOGA” CRASNA
9.        GHILE MARGARETA STRUCTURA GRADINITA CU P.P. CRASNA
10.        ERDODI ANDREA LICEUL TEHNOLOGIC „CSEREY-GOGA”CRASNA
11.        LUDA EMESE STRUCTURA GRADINITA CU P.P. CRASNA
12.        SZABO IBOLYA LICEUL TEHNOLOGIC „CSEREY-GOGA”CRASNA
13.        FILIP GYÖNGYI- ANA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PERICEI - Structura Grădiniţa cu P.P. Nr. 1 Pericei
14.        KOVÁCS EMESE ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PERICEI - Strucura Grădiniţa cu P.P. Nr. 1 Pericei
15.        FEHÉR ANITA - CSILLA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PERICEI –Structura Grădiniţa cu P.P. Nr. 1 Pericei
16.        KULCSÁR MÁRTA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PERICEI – Structura Grădiniţa cu P.P. Nr. 1 Pericei
17.        VADAS ILONA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PERICEI – Structura Grădiniţa cu P.P. Nr. 1 Pericei
18.        SZOJKA DANIELA FLORICA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PERICEI – Structura Grădiniţa cu P.P. Nr. 1 Pericei
19.        BALLA BEÁTA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PERICEI – Structura Grădiniţa cu P.P. Nr. 1 Pericei
20.        JOZSA REBEKA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PERICEI – Structura Grădiniţa cu P.P. Nr. 1 Pericei
21.        DEÁK ENIKÖ ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PERICEI – Structura Grădiniţa cu P.P. Nr. Pericei
22.        ROŞU FLORICA LENUŢA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PERICEI – Structura Grădiniţa cu P.P. Nr. 1 Pericei
23.        KUBELAC FLORICA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PERICEI – Structura Grădiniţa cu P.P. Nr. 1 Pericei
24.        MAN LIANA-NICOLETA ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 PERICEI – Structura Grădiniţa cu P.P. Nr. 1 Pericei




 

Demarare curs "Relatii publice si comunicare"

In atentia directorului unitatii de invatamant si a responsabilului cu dezvoltarea profesionala!!!



Buna ziua,
Saptamana viitoare incep activitatile de formare din cadrul programului avizat MECS - "Relatii publice si comunicare", la care s-au constituit 6 grupe (vezi tabelele atasate in e-mail) - formator, prof. Fort Corina.

Cursurile se vor desfasura astfel:
GRUPELE 1 si 2: Marti, 03.02.2015, de la ora 13.00, la sediul CCD Salaj, etaj 1, sala de sedinte;
GRUPELE 3 si 4: Miercuri, 04.02.2015, de la ora 13.00, la sediul CCD Salaj, etaj 1, sala de sedinte;
GRUPELE 5 si 6: Joi, 05.02.2015, de la ora 13.00, la sediul CCD Salaj, etaj 1, sala de sedinte;


IMPORTANT: LA PRIMA INTALNIRE cu fiecare din grupele de mai sus cadrele didactice auxiliare inscrise:
-          vor primi toate detaliile privind perioada de formare si evaluarea finala;
-          vor completa celelalte documente aferente cursului;
-          vor aduce urmatoarele documente:

1. formularul de inscriere completat (anexa 1 - atasata, avizata de directorul unitatii);
2. o adeverinta de incadrare de la unitatea scolara (anexa 2 - atasata).
3. copie dupa certificatul de naştere;
4. copie după CI/BI;
5. copie dupa certificatul de casatorie (daca e cazul);
6. copie după actul de studii (bacalaureat sau licenta). Save

Responsabil program,
prof. metodist Corina Bumbas

Grupa 1

1.        BĂLĂNEAN MARIA Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga” Jibou
2.        BALINT ERVIN Şcoala Gimnazială ,,Andrei Mureşanu” Cehu Silvaniei
3.        BORCA MĂRIOARA Liceul Tehnologic „Gheorghe Pop de Băseşti” Cehu Silvaniei
4.        BRINDEA ADRIANA Liceul Tehnologic „Gheorghe Pop de Băseşti” Cehu Silvaniei
5.        CREŢ  MARIA  ADRIANA Liceul Tehnologic „Octavian Goga” Jibou
6.        DAROCZI VIORICA Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga” Jibou
7.        GIONEA  BOGDAN Liceul Tehnologic „Octavian Goga” Jibou
8.        GÎRBOAN MARIA Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga” Jibou
9.        HORINCAR ROXANA MARIA Grădiniţa cu Program Prelungit ,,Piticot” Cehu Silvaniei
10.        MOLDOVAN VICTOR Liceul Tehnologic „Gheorghe Pop De Băseşti” Cehu Silvaniei
11.        MUNTEAN MARGARETA ANA Şcoala Gimnazială „Lucian Blaga” Jibou
12.        NAGY JUDITH Şcoala Gimnazială ,,Gyulaffy László” Cehu Silvaniei
13.        NOJE  IULIA  MARIA Liceul Tehnologic „Octavian Goga”Jibou
14.        OLAH OLGA Grădiniţa cu Program Prelungit  „Prichindel”  Jibou
15.        PETER  LIVIA Liceul Tehnologic „Octavian Goga” Jibou
16.        PODAR OLIMPIA Grădiniţa cu Program Prelungit  „Prichindel”  Jibou
17.        PUPEZĂ ZOIA VIOLETA Şcoala Gimnazială ,,Andrei Mureşanu”  Cehu Silvaniei
18.        ROB DELIA FLORINA Liceul Tehnologic „Gheorghe Pop de Băseşti” Cehu Silvaniei
19.        SILAGHI GRETA ANA Liceul Tehnologic „Gheorghe Pop de Băseşti” Cehu Silvaniei
20.        SUBA DANIELA VOICHITA Şcoala Gimnazială ,,Andrei Mureşanu” Cehu Silvaniei
21.        SZASZ ZOLTAN CSABA Liceul Tehnologic „Gheorghe Pop De Băseşti” Cehu Silvaniei
22.        TOUTU  IRMA Liceul Tehnologic „Octavian Goga” Jibou
23.        VAIDA SIMONA FLAVIA Şcoala Gimnazială ,,Andrei Mureşanu” Cehu Silvaniei
24.        VASVARI MÁRIA MAGDOLNA Şcoala Gimnazială,,Gyulaffy László” Cehu Silvaniei

Grupa 2

1.        ADAM ADELA CĂLINA Liceul Tehnologic ”Mihai Viteazul” Zalău
2.        ALEXUȚAN MARIA Liceul Pedagogic ”Gheorghe Șincai” Zalău
3.        ȘANDOR ANCA Liceul Ortodox “Sfântul Nicolae” Zalău
4.        BĂRNUȚ DANIELA Liceul Pedagogic ”Gheorghe Șincai” Zalău
5.        BIRTA RITA MEDA Liceul Tehnologic ”Mihai Viteazul” Zalău
6.        BUDA COSMIN PAUL Liceul Tehnologic ”Mihai Viteazul” Zalău
7.        CÂMPEAN DOINA Liceul Tehnologic ”Mihai Viteazul” Zalău
8.        CERGHEZAN NICOLETA LUMINIȚA Liceul Ortodox “Sfântul Nicolae” Zalău
9.        CURTUI ILEANA FLOARE Liceul Tehnologic ”Mihai Viteazul” Zalău
10.        FĂRCAŞ MIRELA GABRIELA Liceul Tehnologic ”Mihai Viteazul” Zalău
11.        GHERMAN MARIA Liceul Pedagogic ”Gheorghe Șincai” Zalău
12.        HULUJEAN ALINA Liceul Pedagogic ”Gheorghe Șincai” Zalău
13.        MĂRCUȘ MARCELA Liceul Ortodox “Sfântul Nicolae” Zalău
14.        MILAȘ ALEXANDRA Liceul Pedagogic ”Gheorghe Șincai” Zalău
15.        MILAȘ CORNELIA Liceul Pedagogic ”Gheorghe Șincai” Zalău
16.        PAVEL IOAN Liceul Ortodox “Sfântul Nicolae” Zalău
17.        PAVEL MIHAELA Liceul Ortodox “Sfântul Nicolae” Zalău
18.        POP VICTORIA MARIA Liceul Tehnologic ”Mihai Viteazul” Zalău
19.        RAD MĂRIOARA Liceul Pedagogic ”Gheorghe Șincai” Zalău
20.        RIZA DOINA ELISABETA Liceul Pedagogic ”Gheorghe Șincai” Zalău
21.        SZEREDAI MIHAI Liceul Tehnologic ”Mihai Viteazul” Zalău
22.        SZOLLOSI KATALIN Liceul Tehnologic ”Mihai Viteazul” Zalău
23.        ŞERBAN KRISZTINA Liceul Tehnologic ”Mihai Viteazul” Zalău

Grupa 3

1.        ARDELEAN DIANA - RAMONA Şcoala Gimnazială ,,Simion Bărnuţiu’’ Zalău
2.        AVRAM MARIA Colegiul Naţional „Silvania” Zalău
3.        BREBAN IOANA Şcoala Gimnazială „Corneliu Coposu ” Zalău
4.        CHENDE ELENA Şcoala Gimnazială „Corneliu Coposu ” Zalău
5.        FAUR DORINA Colegiul Naţional „Silvania” Zalău
6.        FAUR MARIA Colegiul Tehnic „Alesandru Papiu-Ilarian” Zalău
7.        GOGA MONICA MARIANA CJRAE Sălaj
8.        GUDEA RAFILA Colegiul Naţional „Silvania” Zalău
9.        ȚÎRLEA LIVIA Colegiul Tehnic „Alesandru Papiu-Ilarian” Zalău
10.        JOZSA FECHETE ANAMARIA Colegiul Naţional „Silvania” Zalău
11.        LOBONȚ TEREC ADELA Colegiul Tehnic „Alesandru Papiu-Ilarian” Zalău
12.        MASTAN FINUCA Şcoala Gimnazială ,,Simion Bărnuţiu’’ Zalău
13.        MATYAS ZINIA EVA Colegiul Tehnic „Alesandru Papiu-Ilarian” Zalău
14.        MESEŞAN – TEISZLER JULIA Şcoala Gimnazială ,,Simion Bărnuţiu’’ Zalău
15.        MIHUȚ ALEXANDRA Colegiul Tehnic „Alesandru Papiu-Ilarian” Zalău
16.        NAGY – KASZA IOANA – DANA Şcoala Gimnazială ,,Simion Bărnuţiu’’ Zalău
17.        PAŞCA-POP MARIA Şcoala Gimnazială ”Aurelia şi Lazăr Cosma” Treznea
18.        PAUSAN CLAUDIA SIMONA Colegiul Naţional „Silvania” Zalău
19.        PINTEA IRINA LUCREŢIA Colegiul Naţional „Silvania” Zalău
20.        SUCIU MARIA Colegiul Naţional „Silvania” Zalău
21.        SURD LUCIA Casa Corpului Didactic Sălaj
22.        ŢÎRLEA  VASILE DORIN Şcoala Gimnaziala „Corneliu Coposu ” Zalău
23.        TURC RODICA Casa Corpului Didactic Sălaj
24.        ŢURCAŞ LUCICA Şcoala Gimnazială ,,Simion Bărnuţiu’’ Zalău

Grupa 4

1.        ALUAŞ ANIŞOARA EMILIA Şcoala Gimnazială Nr.1 Dragu
2.        ARDELEAN  MARIA Școala Gimnazială Nr. 1 Chieşd
3.        BĂBŢAN  MIHAELA  LAURA Școala Gimnazială Nr. 1 Chieşd
4.        BĂLĂBUC CORINA Şcoala Gim.Nr.1 Hereclean
5.        BOB  ELENA Şcoala Gimnazială Nr.1 Dragu
6.        CODRE DELIA CARMEN Şcoala Gimnazială Nr. 1Panic
7.        CORDEA MONICA Școala Gimnazială „Traian Creţu” Năpradea
8.        COSTELAȘ DORINA-MARIA Școala Gimnazială „Silvania” Şimleu Silvaniei
9.        DENES   A. IRMA Şcoala Gimnazială Nr. 1 Virsolt
10.        HERŢE LOREDANA IOANA Școala Gimnazială Nr. 1 Mirşid
11.        JOZSA IREN Școala Gimnazială Nr. 1 Pericei
12.        KAIZER DELIA DUMITRITA Școala Gimnazială Nr. 1 Letca
13.        MAGHIU MARIA Școala Gimnazială „Gheorghe Şincai” Bobota
14.        MARINCAŞ MARIA ALINA Școala Gimnazială Nr. 1 Mirşid
15.        MIHUȚ SORINA DANA Școala Gimnazială Nr. 1 Dobrin
16.        MONE IOAN Școala Gimnazială „Traian Creţu” Năpradea
17.        MUREŞAN CORNELIA Şcoala Gimnazială Nr. 1 Bălan
18.        ONACIU DENISA EMILIA Şcoala Gimnazială „Petre Dulfu” Sălăţig
19.        PETER ANDREA-MARIA Școala Gimnazială Nr.1 Deja
20.        SFĂT TEODORA CRINA Școala Gimnazială Nr. 1 Pericei
21.        SILAGHI ANCA PAULA Școala Gimnazială Nr. 1 Coșeiu
22.        SZABO ERZSEBET - GABRIELA Școala Gimnazială Nr. 1 Pericei
23.        VAIDA FLAVIA Școala Gimnazială Nr. 1 Bălan
24.        VERES I. IOANA Școala Gimnazială „Szikszai Lajos” Şamşud
25.        VETIȘAN MIOARA Școala Gimnazială „Silvania” Şimleu Silvaniei

Grupa 5

1.        ANDREICUŢ DELIA Grădiniţa cu Program Prelungit „Căsuţa cu poveşti” Zalău
2.        ANDREICUŢ VIORICA Grădiniţa cu Program Prelungit „Căsuţa cu poveşti” Zalău
3.        BLENCHE MARIANA Liceul de Artă „Ioan Sima”, Zalău
4.        BOBIȘ  CORNELIA Liceul Tehnologic „Voievodul Gelu” Zalău
5.        BREJE MARIA Grădiniţa cu Program Prelungit „Voinicel” Zalău
6.        CRISTE ADRIANA Școala Gimnazială ”Iuliu Maniu” Zalău
7.        DEAC  LIVIA Liceul Tehnologic „Voievodul Gelu” Zalău
8.        DUMA VERONICA Școala Gimnazială ”Iuliu Maniu” Zalău
9.        ERDEI EMESE ENIKO Grădiniţa cu P.N. Nr. 8, Zalău
10.        FORRÓ HAJNALKA Liceul Reformat „Wesselenyi” Zalău
11.        KOVÁCS ERZSÉBET MÁRTA Liceul Reformat „Wesselenyi” Zalău
12.        LOLOȘ  DORINA  MARIANA Liceul Tehnologic „Voievodul Gelu”  Zalău
13.        MITRAȘCA CÂMPAN ELENA Grădiniţa cu Program Prelungit „Voinicel” Zalău
14.        MOLDOVAN  ANAMARIA  NARCISA Liceul Tehnologic „Voievodul Gelu”  Zalău
15.        PEŞTELEU DIANA-MARIA Grădiniţa cu Program Prelungit Nr. 12 Zalău
16.        PINTICAN IULIA-CORINA Grădiniţa cu Program Prelungit ”Piticii Isteți”, Zalău
17.        POP  MIRCEA Liceul Tehnologic „Voievodul Gelu”  Zalău
18.        POP MARIA Grădiniţa cu Program Prelungit ”Piticii Isteți”, Zalău
19.        PUSCAS RODICA Școala Gimnazială ”Iuliu Maniu” Zalău
20.        RIGÓ PARASCHIVA Liceul Reformat „Wesselenyi” Zalău
21.        ŞTIRB MONICA Grădiniţa cu Program Prelungit Nr. 12 Zalău
22.        TĂMĂȘAN IOANA Școala Postliceală Sanitară Zalău
23.        ŢURCAȘ CORNELIA Liceul de Artă „Ioan Sima”, Zalău

Grupa 6

1.        BARBUR VERONICA Şcoala Gimnazială „Porolissum” Zalău
2.        BOTIŞ GRIGOR Liceul Teoretic „Ion Agârbiceanu” Jibou
3.        CIRITEL LIVIA MIHAELA Şcoala Gimnazială „Porolissum” Zalău
4.        COZMA ANA Liceul cu Program Sportiv “Avram Iancu” Zalău
5.        CUREA EMILIA Liceul cu Program Sportiv “Avram Iancu” Zalău
6.        FĂGĂRĂȘAN ELENA Școala Gimnazială ”Gheorghe Lazăr” Zalău
7.        FERENŢ FLORINA Grădiniţa cu PP Nr. 5, Zalău
8.        GOIA MARIANA Școala Gimnazială ”Gheorghe Lazăr” Zalău
9.        ISPAS ELENA Colegiul Naţional „Simion Bărnuţiu” Şimleu Silvaniei
10.        KALLOS IOSIF Liceul cu Program Sportiv “Avram Iancu” Zalău
11.        MUREȘAN AURORA Școala Gimnazială ”Gheorghe Lazăr” Zalău
12.        MUREŞAN CAMELIA Şcoala Gimnazială „Porolissum” Zalău
13.        NAGY EDIT Scoala Gimnazială „Bathory Istvan” Şimleu Silvaniei
14.        NICODA ESTERA Liceul cu Program Sportiv “Avram Iancu” Zalău
15.        ONACIU DENISA EMILIA Şcoala Gimnazială „Petre Dulfu” Sălăţig
16.        PĂTCAȘ ORTENZIA Școala Gimnazială ”Gheorghe Lazăr” Zalău
17.        POP ELVIRA Liceul cu Program Sportiv “Avram Iancu” Zalău
18.        POP LEONTINA ADRIANA Liceul cu Program Sportiv “Avram Iancu” Zalău
19.        SÎNTĂMĂRIAN SIMONA Şcoala Gimnazială „Porolissum” Zalău
20.        STAN MARIA ELUȚA Școala Gimnazială ”Gheorghe Lazăr” Zalău
21.        SZELEI IRMA Liceul Teoretic „Ion Agârbiceanu”  Jibou
22.        SZEREDAI EVA MARIA Liceul cu Program Sportiv “Avram Iancu” Zalău
23.        ŞTEF CLAUDIA Liceul Teoretic „Ion Agârbiceanu”  Jibou
24.        TEGLAŞ  SORINA DORINA Liceul Teoretic „Ion Agârbiceanu”  Jibou
25.        TEMEŞ MARIA Liceul Teoretic „Ion Agârbiceanu”  Jibou
26.        TÖKÖLYI ILEANA Şcoala Gimnazială „Petri Mor” Nuşfalău


 

Noi cursuri de formare CCD Sălaj

În atenţia directorului unităţii de învăţământ şi a responsabilului cu dezvoltarea profesională!!!




Casa Corpului Didactic Sălaj îşi propune demararea următoarelor programe de formare avizate:


1. "Relaţii publice şi comunicare", program neacreditat (avizat de MECS) - 20 ore (grup ţintă: personal didactic auxiliar din învăţământul preuniversitar, secretari,  bibliotecari, contabili, responsabili CDI), formator - prof. Forţ Corina;
2. CURCUBEUL SCHIMBĂRII - "C-un zâmbet şi-o floare, producem schimbare", program neacreditat (avizat de MECS) - 20 ore (grup ţintă: educatoare), formatori -  prof. Souca Valentina Lucia – ISJ Sălaj, prof. Ştirb Mihaela – Grădiniţa cu P.P. "Piticii Isteţi" Zalău, prof. Fanca Florica – Grădiniţa cu P.P. "Căsuţa cu Poveşti" Zalău.

În acest sens, cei interesaţi sunt rugaţi să completeze tabelele ataşate la e-mail (în funcţie de cursul pe care vor să-l urmeze) până la data de 29 ianuarie 2015 şi să le trimită pe adresa Această adresă de e-mail este protejată de spamboţi; aveţi nevoie de activarea JavaScript-ului pentru a o vizualiza . În funcţie de solicitările d-voastra, vom constitui grupele, cursurile urmând să se desfăşoare în perioada vacanţei.

Director CCD Sălaj,
prof. Forţ Corina

 

Relaţii publice şi comunicare

C-un zâmbet şi-o floare, producem schimbare


Invitatie Zilele Invatamantului Salajean

ZILELE INVATAMANTULUI SALAJEAN

Ediţia a VIII-a
24-28 noiembrie 2014

 

ACTIVITĂŢI ORGANIZATE LA NIVEL JUDEŢEAN
DE CĂTRE INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN SĂLAJ
ŞI CASA CORPULUI DIDACTIC SĂLAJ

 


Luni, 24.11.2014

LANSĂRI DE CARTE ŞI PUBLICAŢII PERIODICE

  • Lansări de carte apărute la Editura „Caiete Silvane”
  • Lansări de carte şi publicaţii periodice apărute la Editura „Şcoala Noastră”
  • Revista „Şcoala Noastră” – număr aniversar: 90 de ani

Ora 14, Sala de şedinţe a ISJ Sălaj


Marţi, 25.11.2014

LITERATURĂ ŞI ARTĂ

  • Expoziţie de pictură – autor: prof. Eperjesi Noemi; vernisaj: Szabo Attila
  • Cercul literar al cadrelor didactice, invitat: prof. Ion Piţoiu Dragomir

Ora 15.00, Sala de şedinţe a ISJ Sălaj



Miercuri, 26.11.2014

GALA OLIMPICILOR – PREMIEREA ELEVILOR CARE AU OBŢINUT PREMII ŞI MENŢIUNI LA ETAPELE NAŢIONALĂ ŞI INTERNAŢIONALĂ ALE OLIMPIADELOR ŞCOLARE, ÎN ANUL ŞCOLAR 2013-2014, ŞI A PROFESORILOR CARE I-AU PREGĂTIT

Ora 12.30, Sala de şedinţe a ISJ Sălaj


Joi, 27.11.2014

SCRISOARE DE MULŢUMIRE ADRESATĂ CADRELOR DIDACTICE PENSIONATE ÎN ANUL ŞCOLAR   2013-2014

Ora 13.00, Sala de şedinţe a ISJ Sălaj

Zilele Învăţământului Sălăjean

Bună ziua,

Vă rugăm să ne trimiteţi până cel târziu vineri, 07 noiembrie 2014, macheta activităţilor desfăşurate cu ocazia Zilelor Învăţământului Sălăjean (24.11.2014 – 28.11.2014), strict în formatul solicitat (nu sub formă tabelară!!), pentru a finaliza în timp util matriţa broşurii ce se va publica cu această ocazie.

Activităţile propuse se vor desfăşura, în măsura posibilităţilor, la sfârşitul orelor de curs.

Materialele tehnoredactate după condiţiile tehnice precizate mai jos vor fi trimise pe adresa de e-mail Această adresă de e-mail este protejată de spamboţi; aveţi nevoie de activarea JavaScript-ului pentru a o vizualiza

DENUMIREA ŞCOLII

Denumirea activităţii:
Tipul activităţii:
Locul desfăşurării:
Data desfăşurării:
Ora desfăşurării:


Condiţii tehnice de redactare:
font Times New Roman, size 12, bold, diacritice, la 1 rând
denumire actualizată a şcolii

Cu mulţumiri,
Colectivul CCD Sălaj

Pagina 9 din 23

9

Relatii cu publicul

Program audienţe director:

  • prof. Corina Emilia Forţ
    • Marţi: 15.00-17.00
    • Joi: 13.00-15.00

Program consultanţă profesori metodişti:

  • prof. Sanda Bulgărean
    • Luni: 14.00-16.00
    • Miercuri: 14.00-16.00
  • prof. Alexandru Mureşan
    • Miercuri: 13.00-15.00
    • Joi: 14.00-16.00
  • prof. Corina Bumbaş
    • Marţi: 14.00-16.00
    • Vineri: 12.00-14.00

Program relaţii cu publicul bibliotecă:

  • Bibliotecar: Rodica Turc
    • Luni: 12.00-16.30
    • Miercuri: 12.00-16.30
    • Vineri: 12.00-14.00

Galerie foto-video

Cine e online?

Avem 16 vizitatori online

Cauta ...