Demarare activităţi de formare

In atentia directorului unitatii de invatamant si a responsabilului cu formarea continua !!!

Marti, 19 martie 2013, de la ora 15.00, incep activitatile de formare in cadrul programelor avizate MEN - "Management educational in sistem descentralizat" si "ADHD - Nevoia lor, prioritatea noastră".
Cursurile se vor desfasura la Casa Corpului Didactic Salaj, dupa cum urmeaza:
- "Management educational in sistem descentralizat" - parter, biblioteca - sala de lectura.
- "ADHD - Nevoia lor, prioritatea noastră" - etaj 1, sala cursuri - profesori metodisti.

In acest sens, avem rugamintea sa informati cadrele didactice cuprinse in aceasta sesiune de formare (a se vedea tabelele de mai jos).

Management educational in sistem descentralizat

1.        CORDEA LUMINIŢA-SORINA - C.S.E.I.Şimleu Silvaniei, structura „Speranţa”, Zalau
2.        POP CRISTINA - SC.GIMN.GHEORGHE LAZAR  ZALAU
3.        BĂRBURAŞ-TRIF ANAMARIA - ŞCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU”, ZALĂU
4.        GARBOAN-SOPRONYI REKA KINGA - Liceul Tehnologic "Voievodul Gelu" Zalau
5.        LAR ANA -ELENA - Liceul Tehnologic „V.Gelu Zalau”
6.        ROSU NICULINA - Liceul Tehnologic „Voievodul Gelu” Zalau
7.        LUNG ANIELA - CJRAE Salaj
8.        PUSOK-BARA ERIKA MARIA - LICEUL TEHNOLOGIC NR.1, SARMASAG
9.        TOCA FLOARE ADRIANA - Liceul Tehn. ”Mihai Viteazul”, Zalau
10.        PETREUS ILEANA - Gradinita Stirciu
11.        POP VERONICA LUCRETIA - Scoala gimnaziala Stirciu
12.        BLAGA EMILIA - GRADINITA DUMBRAVA MINUNATĂ
13.        GORGAN MIHAELA LOREDANA - GRADINITA DUMBRAVA MINUNATĂ
14.        FIŢ PAULINA - GRADINITA DUMBRAVA MINUNATĂ
15.        POP ALEXANDRA BIANCA - GRADINITA DUMBRAVA MINUNATĂ
16.        SEICHELI GABRIELA - LIC. SPORTIV „A. IANCU” ZALAU
17.        CADAR IOANA - LIC. SPORTIV „A. IANCU” ZALAU
18.        HORVATH BEATA-LAURA - CJRAE SALAJ
19.        ANTAL L. MONICA - SCOALA GIMNAZIALA NR.1 FILDU DE MIJLOC
20.        NISTE I. CARMEN ALINA - SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 ALMASU- CUZAPLAC
21.        POP IULIA EMANUELA - C.S.E.I SIMLEUL SILVANIEI, STRUCTURA SPERANTA, ZALAU
22.        CHESAUAN VIORELA GABRIELA - CSEI SIMLEU SILVANIEI
23.        FARAGAU VOICHITA - CSEI SIMLEU SILVANIEI
24.        NEGRU EMILIA - GHEORGHINA - Gradinita Ion Creanga Zalau
25.        POP LAVINIA CRISTINA - SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SINMIHAIU ALMASULUI


ADHD - Nevoia lor, prioritatea noastră

1.        BERBECAR CHIŞ LIA - Lic. Tehn. "Voievod Gelu" Zalău
2.        BUCIUMAN MARIANA - Lic. Tehn. "Voievod Gelu" Zalău
3.        BULGĂREAN SANDA - Casa Corpului Didactic Sălaj
4.        BUMBAŞ CORINA DELIA - Casa Corpului Didactic Sălaj
5.        BUTAŞ CAMELIA MARIA - Lic. Tehn. "Voievod Gelu" Zalău
6.        CÂMPEAN TITUS GABRIEL - Lic.  de Artă  „Ioan Sima” Zalău
7.        CÂMPEAN ZAMFIRA CRISTINA - C.J.R.A.E. Sălaj + Şc. Gimn. „Mihai Eminescu” Zalău
8.        CAMPIAN IOANA - Lic.  Sportiv „Avram  Iancu” Zalău
9.        CIUNT FLORENTINA - Şc. Gimn. „Simion Bărnuţiu” Zalău
10.        COTOI MARIANA - Lic.  Sportiv „Avram  Iancu” Zalău
11.        COZMA LUMINITA - Lic. Tehn. "Voievod Gelu" Zalău
12.        CRISTEA CLAUDIA MARIANA - Lic. Tehn. "Voievod Gelu" Zalău
13.        DOSPINESCU LIANA - Lic.  Sportiv „Avram  Iancu” Zalău
14.        DUMA SANDA - Şc. Gimn.  „Corneliu Coposu” Zalău
15.        FAZAKAS  CSILLA - Lic. Sportiv „Avram  Iancu” Zalau
16.        GRUSEA SERGIU-STEFAN - CSEI Şimleu Silvaniei, Structura "Speranţa" Zalău
17.        IOVIŢĂ CRISTIAN - Şc. Gimn.  „Corneliu Coposu” Zalău
18.        JANO ELISABETA - Şc. Gimn. "Petri Mor" Nuşfalău
19.        KISS RÉKA-ÉVA - CSEI Şimleu Silvaniei, Structura „Speranţa” Zalău
20.        MICLE IULIA DIANA - Şc. Gimn. Nr 1 Aghireş
21.        MORAR ADRIANA MIRELA - Lic. Tehn. "Voievod Gelu" Zalău
22.        ONICA MIHAELA VIOLETA - Grăd. „Dumbrava Minunată” Zalău
23.        PĂUN-MASTAN CORINA - Lic.  de Artă „Ioan Sima” Zalău
24.        POPTELECAN ANGELA-AURELIA - Lic. Tehn. "Voievod Gelu" Zalău
25.        RABLAU CLAUDIA ADINA - Lic. Tehn. "Voievod Gelu" Zalău
26.        SOUCA SIMONA FLORINA - Grăd. „Dumbrava Minunată” Zalău
27.        SOUCA VASILE - Lic.  Tehn. „O. Goga” Jibou
28.        SZABO ANCA IOANA - Şc. Gimn.  "Simion Bărnuţiu" Zalău
29.        TALOŞ SANDA GABRIELA - Lic. Tehn. "Voievod Gelu" Zalău
30.        URS MIHAELA LIA  - Şc. Gimn. "Simion Bărnuţiu" Zalău

Persoanele inscrise la cursuri trebuie sa aduca la prima intalnire urmatoarele documente:
1. formularul de inscriere completat (anexa 1);
2. copie după CI / BI, certificat de naştere şi certificat de căsătorie (dacă este cazul)
3. copie după actul de studii (bacalaureat, licenta) cu specialitatea solicitantului
4. o adeverinta de incadrare de la unitatea scolara (anexa 2).

Aceste documente trebuie predate formatorului la prima  intalnire cu acesta.

Responsabili programe,

prof. metodist Muresan Alexandru
prof. metodist Bulgarean Sanda

Relatii cu publicul

Program audienţe director:

  • prof. Corina Emilia Forţ
    • Marţi: 15.00-17.00
    • Joi: 13.00-15.00

Program consultanţă profesori metodişti:

  • prof. Sanda Bulgărean
    • Luni: 14.00-16.00
    • Miercuri: 14.00-16.00
  • prof. Alexandru Mureşan
    • Miercuri: 13.00-15.00
    • Joi: 14.00-16.00
  • prof. Corina Bumbaş
    • Marţi: 14.00-16.00
    • Vineri: 12.00-14.00

Program relaţii cu publicul bibliotecă:

  • Bibliotecar: Rodica Turc
    • Luni: 12.00-16.30
    • Miercuri: 12.00-16.30
    • Vineri: 12.00-14.00

Galerie foto-video

Cine e online?

Avem 6 vizitatori online

Cauta ...